Skip to main content

Topic: Hitec Aurora 9 (Read 54054 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #135
Mozes meni prodati pod defektnu za 1000 Kn :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #136
bumo pokrenuli aukciju?  :D

1100  ;)


Odg: Hitec Aurora 9

Reply #138
ma ne, wespu treba da testira jel servo ok prije leta novog T-rexa, a nema standalone servo tester, niti mu radi ta funkcija na aurori(isto ima defekt te funkcije ko i moja, damn),
pa bi on kupio ovu i pustio preko noći da serva trzaju  :D  ;D

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #139
imam ju i ja al nisam primjetio nikakve glitcheve, imaju ju i još dvojica mojih kolega i sve je u redu sa stanicama....

inače, priča iz stvarnog života - frend radi u servisu mobitela i razlog vraćanja mobitela, ekipa prekrije kameru na mobitelu s dlanom, slikaju i ne dobiju potpuni mrak, nego dobiju malo šuma na fotki jer kamera naravno skuži mrak i digne ISO u nebesa, ekipa vraća mobitele zbog toga....kad se fotka normalno, naravno nikakvih sranja po fotki nema...
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #140
Može za 1500 kn, moja poštarina




yea right  :D

Nikom niš ne šaljem i ne prodajem stanicu  :P, stvar je riješena kalibracijom (hvala Wesp još jednom)
Evo me nazad sretnog u klubu vlasnika Aurora  :)

EDIT:

Nisam koristio onu gore metodu rekalibracije, već sam samo ušao u servisni menu, kliknuo na gimbal, kliknuo CLR (da očisti trenutne postavke kalibracije, tj. endpointove), izvrtio sve palice i slidere, nakon toga kliknuo save i restartao stanicu, sad je sve super :)
MAK Zapad

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #141
eto super,
još jedan dokaz kaj sve stanica može.   8)





Odg: Hitec Aurora 9

Reply #142
Drago mi je da se tak završilo, baš sam bio ljut i na sebe kaj sam se odlučio za brand osim Futabe i na Hitec kaj može prodavati "govno"
Na kraju, samo je bila loše iskalibrirana, sad radi ko curica  :)
MAK Zapad

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #143
stanica je mrak ja sam isto razmisljao kubiti neku jacu stanicu s vise kanala inakon malo njuskanja a posebno nakon sto sam vidio tko je sve ima odlucio sam se na istu i za sada da kucnem u drvo stanica je mrak iako nekuzim jos pola ima milion opcija i kombinacija ali touchscreen rules klik klik i gotovo
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju



Odg: Hitec Aurora 9

Reply #146
moze li netko napisati ili okaciti slike kako je programirao heli na aurori 9 te postavke kanala za RealFlight.
posto ide zima i biti ce manje letenja mislio sam se malo praksati na simulatoru. Nemam pojma kako to isprogramirat kako treba i nebi zelio naucit se krivo :(
Ja sam letio heli na avio modu nesta sam iskombinirao i letim u relflightu ali nije to to hocu da to slozim ispravno.

Ajmo trexovci pomagajte :)
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #147
Napravi novi model, tip helikopter, tip swasha H-1 (jedan servo) i podesi si throttle hold, krivulje gasa i pitcha za normal, idle 1 (i 2 ako ga koristiš) i TH i to je to što se stanice tiče, ostalo moraš podesit u simu
MAK Zapad

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #148
 Evo sa RcGroup-sa
fierce's Avatar   
 Trex 450 Sport   
Here is a Template for the Trex 450 Sport stock motor, ESC & Gyro[/b][/color] Aileron-   channel 1 Elevator- channel 2 Pitch- Channel 3 Rudder- Channel 4 Gyro-channel 5 Esc(motor) -channel 6
 Set-up for Normal, Idle 1, Idle 2 and Hold
 
 Hold on Switch -SW(F) Down is Hold
 
 P&T Curves on Switch-SW(C) 
 Normal at bottom position,
 Idle 1 in Middle & Idle 2 Up position
[/b]
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #149
hm nemam ja kabel za to ubaciti u auroru a totalni sam pocetnik sto se helia tice tako da bi mi trebalo nesta for dummies da to bude podeseno kako treba

kad idem na heli modu on me tamo isputuje pun kufer stvari prvo koji servo a dalje da negovorim ajd jos nekako bi se i snasao s ovim privm dijelom ali ovo  Set-up for Normal, Idle 1, Idle 2 and Hold
 
 Hold on Switch -SW(F) Down is Hold
 
 P&T Curves on Switch-SW(C) 
 Normal at bottom position,
 Idle 1 in Middle & Idle 2 Up position


nemam pojma gdje sta kako tako da bi vjerovatn krivo napravio :D

zcrto sam si u glavi da necu kretati dok ne ustimam na stanici kako treba, a onda cu se ja igrati s postavkama kad proguzim sta je za sta u heli modu :D
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju