Skip to main content

Topic: Hitec Aurora 9 (Read 53857 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #165
 Pozdrav,

Ima li tko programator HPP-22 za Hitec stanice i module? Kupio sam prijemnik Minima 6T, i nemogu ga nikako bindati zbog starije verzije firmware-a modula u stanici. Za Minima prijemnike treba biti V3.01 firmware modula, a nemam taj programator.

Ako bi tko iz Zagreba bio voljan updateati mi taj firmware modula, bio bih jako zahvalan!

Hvala unaprijed

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #166
ja ti to drage volje napravim ili ti posudim programator pa si sve updetaj , sam
kaj sam iz svete nedjelje al ak si zapadni dio zagreba nije predaleko.
tel 098 717-490


Odg: Hitec Aurora 9

Reply #168
Pozz,okrenuo sam krivi polaritet na aurori i sprzio neki kondenzaror.Narucim takav sa neke kineske stranice zalemim ga i on pukne ko kokica (vjerovatno opet nesto krivo radim)  :D . E gdje da je odvezem na popravak? (Nemojte reci u Ameriku ili Kinu!)


Uploaded with ImageShack.us

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #169
daj sliku neku, si siguran da je to kondenzator a ne dioda?



Odg: Hitec Aurora 9

Reply #171
jel tko zna kako se aurora 9 može povezati s računalom pa da se može koristiti recimo s Clear Wiew? je li to uopće moguće?
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #172
spojis je na trainer port, kod paljenja izaberes opciju T.Pupil i radi ti simulator uredno, mozes sa 3,5 bananom mono pa na mic ili line in na zvucnoj kartici i sa PPjoy generiras virtualni port ili nabavis USB adapter za simulatore

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #173
jel mora biti mono banana 3,5, i što je to PP, jel komplicirano to napravit
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #174
A vec sam ja vadio taj link,i to sam napravio znaci izvukao taj Tantalum capacitor (16V, 47uF, 20%), i onda je radila normalno,ali sam ja narucio iz Kine novi i kad sam ga stavio on je pukao ko petarda! :o Odtada samo displej radi i cuje se bip,ali nema slike! Dali ima kakav servis? :-[


Uploaded with ImageShack.us

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #175
Sta niko nije imao problema sa aurorom?


Uploaded with ImageShack.us


Odg: Hitec Aurora 9

Reply #177
i kaj?niko niš,pa ovo je genijalno,telemetrija na ajfonu....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #178
To trebas biti hobotnica sa 4 para ociju da bi to koristio.

A da mi se frend dere iza uha kaj ima na ekranu i nije bas nesto :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #179
 :D :D :D :D :D
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.