Skip to main content

Topic: T-rex 450-tke, 6S baterija i low rpm motor (Read 1423 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: T-rex 450-tke, 6S baterija i low rpm motor

Reply #1
Oo

Kaj bi se sporije vrtilo? Taj motor ima duplo manje kv-a, ali zato koristiš baterije duplog napona pa dođeš na isto.
Već se raspravljalo o tome, uglavnom manja struja, manje opterećenje na motor i ESC (a i baterije, možeš koristit baterije dosta nižeg C ratinga), dulje vrijeme leta itd...
Napokon su dobili te batke, odo onda i ja na 6s  :)
MAK Zapad

Odg: T-rex 450-tke, 6S baterija i low rpm motor

Reply #2
ooo jesam panglu!!! ono low speed sam povezao sa blade-om, a ne sa okretajima motora po jednom Voltu :D
Jedino mi nije jasno smije li se onda konkretno ovaj motor u linku napojit sa 6S ako mu je maximalni napon 15V?
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...

Odg: T-rex 450-tke, 6S baterija i low rpm motor

Reply #3
Pa mislim da mu ne bi trebalo smetat, kao deklariran je za max 4s, ali radio bi na 6s. Samo moraš pazit da ne povuče previše snage, a sumnjam da bi na 450 to bio problem (sve je tu negdje oko 500tinjak W bez obzira 3, 4 ili 6s).
Navodno su 450ke na 6s nešto apsolutno nenormalno. Ili jednostavno dugo  u zraku, ovisi naravno o pinionu, krivuljama, načinu leta
MAK Zapad

Odg: T-rex 450-tke, 6S baterija i low rpm motor

Reply #4
E to je zakon :) Pogotovo za digitalne servoe koji stalno rade i vuku više struje :)
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...