Skip to main content

Topic: da te nema trebalo bi te izmislit (Read 89130 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #120
Neznam,  al ponekad se pitam zašto se uopće upuštam u nepotrebne diskusije ... možda zato što me bole neke stvari i što bi volio da je sve onako kako smo mi dok smo stvarali državu zamišljali....al nema veze pravih prijatelja će uvijek biti i ono se lako raspoznaju...nadam se da se skoro vidimo....

vau vau wauuuu.....

(ako je mene išlo ono o keftalu...)
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #121
Ako si mislio reći nayebo sto sam  slučajno uletio gdje nisam trebo , pa i jesam lagano na onom drugom forumu....Al nema veze možda nisam znao u što se upuštam.. bio sam i u gorim stvarima i opet preživio pa će me i ovo nećemu naučiti.. Važno je da prijatelji ostaju prijatelji i u piz.arijama i da es razumiju ...Vjerujem da ćemo se ovome smijati za koju godinu....i u to ime Živio ovaj forum i svi članovi!!!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #122
evo jedna za tebe

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #123
i ovo

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #124
da si bliže kanalu ovo bi ti bila redovita pojava osim dobre družbe za letenje
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #125
Cure mi sline.... čim se ponovim za auto i kad vrijeme dozvoli skoknit ću do vas sigurno... a tko nebi kad vidi ono gore i kad zna o kakvom je društvu riječ... :-*
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #126
pazi ovo:
na RCM temu "elektro piloti zagreb" bacaju u smece,
brisu dosta zagrebackih clanova,
a rodjeni zagrepcan im soli pamet.( kodno ime:covjek sa cetiri rijeke )
ispada da je gazda nas ubaceni agent. ;D
ali uvjeravam da nemamo nista sa stavovima gazde i ovdje su svi dobrodosli i imaju pravo na svoje misljenj ma kakvo ono bilo,te im nece biti upucena drugarska kritika zbog svog stava ma kakav on bio.
poslije svih rasprava ovdje svi su ostali prijatelji,pa cak zac i ja.
stovise prijateljski odnos se jos vise ucvrstio. :)
zato pozivam sve da se sa nama zezaju provociraju,a najvise zabavljaju i smiju,jer u svemu ovome nema zle namjere.
namjera nam je samo se dobro zezeti.toliko smo svi dobronamjerni da bi i gazdu docekali rasirenih ruku i nema potrebe da se iko ustrucava ovdje nesto napisati. ;)
OVDJE SU SVI DOBRODOSLI !
jos jednom se ispricavam svim clanovima RC pilota zbog ispada gazde iz zagreba. :)
to je prije iznimka nego pravilo. ;)
ovdje se moze svasta pisat bez bojazni da ce neko biti eliminiran tj. izbrisan i tako ponizen. ;)
cak i ako imamo tetkice ,nase su i nedamo nikome na njih. ;D
pozdrav svima.


Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #128
svi su poceli pustat bradu. ;D

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #129
Cure mi sline.... čim se ponovim za auto i kad vrijeme dozvoli skoknit ću do vas sigurno... a tko nebi kad vidi ono gore i kad zna o kakvom je društvu riječ... :-*

i sam sam u istom polozaju kao i ti,
ali ovoga proljeca smo ZAJEDNO !!
kod letenja i uzivanjima u ovakovim prilikama ,
pozdrav, Ivan

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #130
ivane dolazis autom iz amerike? :)

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #131
Cure mi sline.... čim se ponovim za auto i kad vrijeme dozvoli skoknit ću do vas sigurno... a tko nebi kad vidi ono gore i kad zna o kakvom je društvu riječ... :-*

i sam sam u istom polozaju kao i ti,
ali ovoga proljeca smo ZAJEDNO !!
kod letenja i uzivanjima u ovakovim prilikama ,
pozdrav, Ivan

auto stoji u Minhenu,
a i modeli,hrpa modela i 5 (PET) RC uredjaja (bolesnik)

pozdrav iz grada na 3 rijeke,


Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #133
evo da i ja dodam nešto da potaknem slinjenje, pogled u pušnicu: :D :D :D
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #134
ma i ja KONJA za trku imam !
i ako daleko od vas !