Skip to main content

Topic: da te nema trebalo bi te izmislit (Read 88142 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #180
na zalost ne,
mojim odlaskom sa RCP moj se dugogodisnji najbolji Pajdas jako uvrijedio,
ne iznenadjuje me jer sam najpre smanjio brojno stanje a jos veca pogreska stao u odbranu Marija a to nisam trebao uraditi,
pa cijela ova "hajka' je takodje doprinjela jer nalazeci se u ovom Forumu znaci da podrzavam stavove pojedinaca ovdje,
ali njemu ovo ovdje ne treba,
Air Mreznica i RCP mu uzmu svo raspolozivo vrijeme pa sumnjam da ga Kanal interesuje izuzev Kotlovine i Rostilja,
ja kada dodjem tu idem u karlovac i ovo nije prvi puta da mi moj najbolji Pajdas okrenuo Ledja.

ne stvarno neznam nista,poslije moga odlaska sa RCP-a pisao sam mu par maila ali bez odgovora.

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #181
na zalost ne,
mojim odlaskom sa RCP moj se dugogodisnji najbolji Pajdas jako uvrijedio,
ne iznenadjuje me jer sam najpre smanjio brojno stanje a jos veca pogreska stao u odbranu Marija a to nisam trebao uraditi,
pa cijela ova "hajka' je takodje doprinjela jer nalazeci se u ovom Forumu znaci da podrzavam stavove pojedinaca ovdje,
ali njemu ovo ovdje ne treba,
Air Mreznica i RCP mu uzmu svo raspolozivo vrijeme pa sumnjam da ga Kanal interesuje izuzev Kotlovine i Rostilja,
ja kada dodjem tu idem u karlovac i ovo nije prvi puta da mi moj najbolji Pajdas okrenuo Ledja.

ne stvarno neznam nista,poslije moga odlaska sa RCP-a pisao sam mu par maila ali bez odgovora.

zasto mislis da nisi trebao sta u obranu marija. ???
 
ja mislim da si dobro postupio. 8)

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #182
Covjece ali izgubio sam moga najboljega pajdasa a tu su godine zajednickoga rada i borbe cija ce biti starija (rijec)

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #183
10 Gostiju, 12 Korisnika

Aktivnih korisnika u zadnjih 15 minuta:
Oldtimer, tompa, miso227, Ivan Iowa, Rob590, devastator, banga, Kobac, marijom, tmiljenko, vedran, Mayday!Mayday! ,hsaraga

 ;)

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #184
[move] 335 Gostiju, 13 Korisnika (0 Prijatelja)     [/move]
 
[move]    ;D :D ;D [/move]
 
336.je kod nas.
 

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #185
ajde mladene napiši koji post
 .... došo si, dobro došo si ....
pa uhvati se posla i piši
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #186
BOJIM se da ga ne poplasite !!!


Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #188
mi me tjeramo modelare.mi ih prijateljski docekujemo i nemamo nista protiv ako neko misli drugacije.mi nismo borg i nemamo kolektivnu svijest. ;)

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #189
moji tajni agenti na RCMu su mi dojavili da je na RCM ispala neka velika svadja.....
 
 
 
možda je to rezultralo time da se naš kolega probudio iz duboke hipnoze....
 
ali vidim da i bibinjac aktivno piše ovdje....
definitvno je moj izvor pouzdan

izgleda da si opet bio u pravu.
imenovat cu te za sefa tajnih sluzbi. 8)
p.s.bibinjc je o.k.

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #190
moji tajni agenti na RCMu su mi dojavili da je na RCM ispala neka velika svadja.....
 
 
 
možda je to rezultralo time da se naš kolega probudio iz duboke hipnoze....
 
ali vidim da i bibinjac aktivno piše ovdje....
definitvno je moj izvor pouzdan

izgleda da si opet bio u pravu.
imenovat cu te za sefa tajnih sluzbi. 8)
p.s.bibinjc je o.k.

agent kanalko se javlja na dužnost....
 
 ;)
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #191
ajde .... kad si se vec registrirao daj ... malo neku temu nabaci...
 
kiša je , nitko ne leti pa da barem malo piskaramo
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #192

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #193
a pogle samo kak su svi željno blenuli u tipovog PITONA
 :-X
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

 

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #194
ovako to rade decki sa fly freaka.mi tamanimo zvijeri,a ne pticice: