Skip to main content

Topic: avion sa ziroskopima (Read 2775 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

avion sa ziroskopima

cak i imam 3 ziroskopa mozda bi ih mogao probati ugradit na depronca
kako bi to funkcioniralo jeli netko probao?
HOVERING RC PLANE WITH 3 GYROS

Odg: avion sa ziroskopima

Reply #1
Izvrsna stvar ako želiš da žirci rade posao umjesto tebe, tj. da se ne naučiš letit ili da stekneš skroz loše navike  :)
Po meni totalno retardirano i bespotrebno (osim ako to ne misliš napravit čisto iz fore jer ti žirci stoje doma bezveze), ne vidim foru da elektronika hovera umjesto tebe... Radije se primi sima i što više vježbat s pravim modelom ako želiš letit 3D s avionima, IMHO
MAK Zapad

Odg: avion sa ziroskopima

Reply #2
Izvrsna stvar ako želiš da žirci rade posao umjesto tebe, tj. da se ne naučiš letit ili da stekneš skroz loše navike  :)
Po meni totalno retardirano i bespotrebno (osim ako to ne misliš napravit čisto iz fore jer ti žirci stoje doma bezveze), ne vidim foru da elektronika hovera umjesto tebe... Radije se primi sima i što više vježbat s pravim modelom ako želiš letit 3D s avionima, IMHO

cilj je nesto prckat gradit radit testirat  ne da avion hoverira umjesto pilota a i bio bi uspjeh sve poslozit ustimat da avion stoji u hoveru bez da ga moras ganjat ko ovaj na filmu

Odg: avion sa ziroskopima

Reply #3
Iz eksperimentalnih razloga bi bilo interesantno, ajde probaj nešto napravit, čekamo video :)
MAK Zapad

 

Odg: avion sa ziroskopima

Reply #4
istina robi,imao sam jedan i bas bezveze,nije mi uopce gust vozit nesto sto vecinu vremena ide samo....fora je ali bezveze,naviknes se onda poslje kad skines ziro ne znas letit...

Odg: avion sa ziroskopima

Reply #5
Da, ista stvar kao i nakrcavanje abnormalnih količina dualrateova i expoa, jednom kad se tak navikneš, teško se naučit letjeti bez...
MAK Zapad