Skip to main content

Topic: kako kompletirati katanu (Read 2092 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kako kompletirati katanu

kupio sam Katanu od balze, počeo kupovati ostalo i to:motor turnigy 3010B, LiPo bateriju 2200S 45-90C, 9g servo HXT900-4 kom, ESC MAG 8 digital 18A, receiver Assan 2,4 GHz kako sam pronašao na nekom forumu. Moje početnićko pitanje, što sada? Šta mi fali- osim Tx/Rx da bi kompletirao avion. Ovo mi je prvi pa sam blago rečeno malo zbunjen. POMOĆ!!!!!

Odg: kako kompletirati katanu

Reply #1
Koju Katanu? I di baš Katanu za prvi model  :D
Daj neki link na model pa ćemo ti moći više reći
MAK Zapad

Odg: kako kompletirati katanu

Reply #2
trebo si mozda neki pouzdaniji servo uzeti za dubinu ili ti elevator
a ostalo nista ti vise ne fali

Odg: kako kompletirati katanu

Reply #3
Nisam baš siguran Leone da ti je Katana dobar izbor za početak ako je to ova Katana sa HK
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__15158__KATANA_15_EP_Glow_42_3inch_Balsa_Ply_KIT.html
Možda je bolji izbor neki početnićki model tipa Easy Star ili na primjer ovaj model iz Hoby Kinga kojeg i ja imam i učim se na njemu letjeti
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__8359__AXN_Floater_Jet_w_Servo_Motor_ESC_EPO_PNF.html




 

Odg: kako kompletirati katanu

Reply #4
nemoj poletit sa avionom prije nego sto ti simulator dopizdi.........

Odg: kako kompletirati katanu

Reply #5
Početnik sam ljuti, ne znam kako posložiti elektroniku  u Katani. Dajte mi neki link na nekakav manual ili sl.

Odg: kako kompletirati katanu

Reply #6
Nemoj rezat nebo prije nego kako su ti rekli simulator ne pocnes sanjat...jer ce balze biti po svuda..katana ja akro model i vjerujem da treba znanja za znju,nhf..radije uzmi stiropor verziju za pocetak i tubu ljepila pa ce ti zivcano ljuti pocetak prerasti u zadovoljstvo..jer na dobrom putu si da ti to bude prvi ali i zadnji model ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: kako kompletirati katanu

Reply #7
A i nije lose odradit prijavu,predstaviti se i poslusati kaj ti drugi savjetuju.bez ekipe koja ovuda obitava i njihovih savjeta i zrnca znanja nebi ti ni ja ovo pisao.eto,dobro dosao u svijet rc letenja,a katanu za sada najbolje da ostavis u koricama i krenes meksim putem..putem stiropora...
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.