Skip to main content

Topic: Vani je jako ljepo! (Read 2446 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Vani je jako ljepo!

Domovinski most 16 stupnjeva! Čisto plavo nebo i sunce u elisama, ptičice pjevaju, nema vjetra, jer može bolje? Može, samo kada sve zazeleni!

Majkl i ja smo na domovinskom od 15h na dalje. Ja sam bil oko 11-12, za pauzu  ;D. Samo helikopteri :)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Re: Vani je jako ljepo!

Reply #1
Ma savrseno :D

Vani je jako ljepo!

Reply #2
sused mi idemo mozda oko pol 3, ak si za, znas di smo
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe


Odg: Vani je jako ljepo!

Reply #4
Da bar sad imam složenu 450-tku,danas bi bio najbolji dan za 1. let  :o
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Vani je jako ljepo!

Reply #5
Pa jel radi tko u ovoj našoj državi???
Svi samo negdje letaju... ;D

E da sam znao...i meni bi danas bilo bolje da sam letao nego išta išao raditi!!! :-X

Ali sutra...IDEMO!!!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Vani je jako ljepo!

Reply #6
U Slavonskom Brodu danas puhao sjeverac 6-7 m/sek, 550-ka je išla ali je zato meni glava kao u bumbara
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: Vani je jako ljepo!

Reply #7
U Slavonskom Brodu danas puhao sjeverac 6-7 m/sek, 550-ka je išla ali je zato meni glava kao u bumbara
:D

Pa jel radi tko u ovoj našoj državi???
Svi samo negdje letaju... ;D

E da sam znao...i meni bi danas bilo bolje da sam letao nego išta išao raditi!!! :-X

Ali sutra...IDEMO!!!

Od 11 na dalje ;). Domovinski.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3


Odg: Vani je jako ljepo!

Reply #9
Doće i gabana.

I ja ću doći!

 ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Vani je jako ljepo!

Reply #10
bit ce letanja vrijeme je sve bolje a travica milina nema ni vjetra previse, danas sam bas proso pored jednog sighta tamo inace od kad sam klinac vidio sam ekipu kako pustaju avione cak se sjecam jenom kad je poceo covjeku padat avion i pao je na selsku i svi auti ga obidju i zadnji ficho i direkt prek njega u komade....... svi smo se za glavu primili bila je to godina negdje 90, 91  tu negdje al ostalo mi je to sjecanje u glavi.

Radi se o livadi zagorska selska krizanje prek puta lukoila ; ) UGL tamo cu  i ja pustit svoju 450tku mozda vec ovaj tjedan : ) po prvi puta samo da ne bude previse peseka i ljudi danas sam gledo nije bilo zive duse

Odg: Vani je jako ljepo!

Reply #11
Di ih puštaju?  ??? Zašto ih puštaju?  ??? :D
MAK Zapad