Skip to main content

Poll

Tko vjeruje  da Lanzarova letjelica košta 120 000 eura

  • Vjerujem
    16 (51.6%)
  • Nevjerujem
    15 (48.4%)

Total Members Voted: 27

Topic: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja (Read 39227 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #75
ovo jest post o perverzijama ali 11 000 $ ahahahahahahahahha,to si mogu škvadri u holivudu prodavat .....presmiješno :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

 

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #76
sta je tu smijesno kolega? aj majke ti obrazlozi malo, pa jel tebe netko tjera da to kupis? ima ljudi koji ce to kupit budi bez brige

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #77
smiješna mi je cijena ko i uvijek kod DJI....kupiš arducopter pločicu APM2 i još neke dodatke za 500$ sve skupa i imaš sve to....e sad bu bilo pitanja da demonstriram,budem samo mi treba malo vremena da sve poštelam...pa brijem da i MK ima sve to za 10% cijene...stvarno neznam tko će to kupiti,tko to ima negdje video svega toga kako radi?
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #78
ti si neki opaki znalac ka znas da sve to ima MK za 10 %
Daj stvarno stavi neki video (ali ne gopro) i slicne pizdarije .

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #79
MK ima i vise toga ali ne za 10% cijene, recimo samo da je komercijalna licenca 1200€, dobis microSD karticu koja otkljuca neke funkcije i neke jos malo prosiri...ovo sa APM2 bas i ne sljaka kako se prica, znam neke koji su zavrsili neslavno bas sa istim kontrolerom ;)

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #80
Nisam opaki znalac(do prije godinu dana nisam nikad niš letio pa moram sve to pohvatati) i nemam Mikrokopter pa nisam siguran zato sam i napisao da mislim.....A Arducopter ima sve to i radi za 500$ a ne 11000!Njega imam pa znam iako još se nisam usudio waypointse odletit jer hexa nije precizno poštelana pa je malo neprecizna u izvođenju...ma daj molim te,došao je 900MHz link na dji i četvrta kao generacija..jedina prednost pred arducopterom je veća snaga centralnog procesora a i to bi se anuliralo kad bi Invenisens koji proizvodi onaj integrirani 6000 senzor za dozvolio da se algoritam koji ujedinjuje rad svih senzora dozvolio upotrebu u open sourceu što se čeka odobrenje več pol godine.ima li ijedan video na svijetu toga DJI od 11000$?što se tiče videa bit će kad budem spreman,nemam tu potrebu niš i nikome dokazivati...i da me se nebi krivo shvatilo,mišljenja sam da je DJI vrhunski kontoler ali brate mili bahati su sa cijenama,a i moraju jer ne moze se vojna tehnologija prodavat jeftino......
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #81
Pao sam i ja više puta sa APM2,neki put objašnjivo a neki put sam mislio neobjašnjivo da bih na kraju shvatio da je bio uvijek bio hardverski problem neki.....APM2 je open source što će reć da uglavnom ljudi dobrovoljno rade na kodu i svemu ostalom ali takva podrška i brzina reakcije na problem nije nigdje drugdje viđena a i stvar se razvija iz dana u dan....altitude hold radi,loiter ili position hold radi,radio link od 433Mhz radi i spojen je na komp cijelo vrijeme besprijekorno..njegove nesavršenosti dolaze od nesavršenog GPS-a ali koji je u doba izlaska te pločice bio najprihvatljiviji(vjerujem da bi sa nekim GPSom od 200-300 $ bilo bolje al onda pločica nebi koštala 200$....drugi je par rukava što nisam na ti sa naštelavanjem PIDova i nemam stanicu sa potenciometrom na kojoj on to radi poluautomatski a ima preko 400 raznih parametara za namjestit pa mi to teško ide a nemam koga nit pitat jer skoro nitko nema tu pločicu...eto
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #82
sta je tu smijesno kolega? aj majke ti obrazlozi malo, pa jel tebe netko tjera da to kupis? ima ljudi koji ce to kupit budi bez brige
...i naravno kad netko ima buđet milju dolara da bu odvojio za to 11000 ali svi ostali u današnje vrijeme debelo će razmislit i nakraju si kupit Mikrokopter koji je provjeren i zna se kaj moš očekivat...
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.



Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #85
gledaj kolega peroemin, ardu je za one koji imaju vremena,znanja i volje se zajebavat s njime a oni koji imaju kikirikija i treba im nesto pali i vozi uzet ce DJI sa waypoint opcijom gdje nema nikakve nauke a vjeruj mi da ima takvih jako puno

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #86
slažem se sa kolegom Davorom,btw uvjek neke demonstracije s letjelicom od frtalj kile...


Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #88
Respect. Vi ste odavna globalni igrači.  ;)
Nego čist informativno, kolika je bila ukupna cijena stroja i kamere u zraku? Čini mi se da je samo Redica kojih 50 tisuća dolara bez objektiva ili tu negdje, pa me zanima koliko je to sve skupa kada se zbroji.
lp
Toni

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #89
Pa otprilike je cca 120.000,00 eura bilo u zraku. Ali u hangaru je bila temperatura 50+ stupnjeva i 100% vlaga. Malo previše jaki uvjeti za safe flying.
Naravno je bilo zabavno. Napravit čemo i making off ako bude vremena.

Lanzar

Kopterworx team
Lanzar
______________________________________
Sky is no limit.
www.kopterworx.com
www.facebook.com/kopterworx