Skip to main content

Topic: E,kaj sad?? (Read 5382 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

E,kaj sad??

Poslao sam prije Phoenix Supportu e-mail u vezi mog problema i sad mi govore kao da sam jedina osoba koja ima te probleme I da bi trebao opet phoenix instalirati,da mi pomognu...Nemogu im reć,sorry prešo sam na RF...Osječao bi se krivo...Ne znam kad da radim ...
Što mislite,da opet instaliram ili da ih odbijem?
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: E,kaj sad??

Reply #1
ako ti je licenciran onda im daj da ti pomognu a ako je crackiran onda nemoj :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: E,kaj sad??

Reply #2
Napisao sam im sljedeće:
Im sorry but i think that I will actually pass on Phoenix for now...I leave Phoenix with sadness but I really dont want to learn on it untill you evolve a bit more
Your simulator has taught me a lot,and im thankfull for it.Phoenix is an awesome simulator,dont get me wrong but I have too many problems,i solve them and then 1 week later they appear again,its just too much I fly for 20 hours and then im fixing a problem for 30.I WILL return to Phoenix later on when you will have newer versions.Phoenix just needs to evolve a bit more for me to use it.See you soon :)

-juroxzg3
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: E,kaj sad??

Reply #3
Ovo ti je otprilike kao da ukradeš auto u autosalonu i onda im se nakon 2-3 tjedna dođeš žalit kak nisi zadovoljan autom  :D :D :D
MAK Zapad

Odg: E,kaj sad??

Reply #4
Meni ova nova beta verzija crasha nakon 4-5 padova sa helicem,to me ful zivcira,vjerojatno cu se ponovo vratit na 3.0 verziju,jer mi je komp dosta slab,ali simulator je odlican za helije



Odg: E,kaj sad??

Reply #7
E, to je onda neka potpuno druga priča!
MAK Zapad

Odg: E,kaj sad??

Reply #8
Samo da malo pojasnim Platio sam 20$ Dobio sam simulator kabl,Phoenix,Aerofly,Reflex Real Flight G4.5 i G5  (-_-)
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: E,kaj sad??

Reply #9
 :D to nije legalno,dobio si ih sve ali vjerojatno nisu original diskovi

Odg: E,kaj sad??

Reply #10
 :D

Ne vjerojatno, nego 100% nisu original :D
Da si kupio Phoenix dobio bi originalni dongle.
Znači ono kaj sam napisao stoji
MAK Zapad


Odg: E,kaj sad??

Reply #12
Nema veze sto si ti to platio,ti si to kupio od osobe koja je to nelegalno kopirala,a firma koja je proizvela phoenix nije na tebi zaradila a ti si dobio simulator

Odg: E,kaj sad??

Reply #13
Neznam zašto sam to napisao....Znam da je piratska verzija.
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: E,kaj sad??

Reply #14
Ja sam sada probao i sve radi za 5 bez ikakvih problema.... naravno na legalnoj verziji