Skip to main content

Topic: Spektrum DX8 stigao! (Read 8225 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Spektrum DX8 stigao!

Reply #15
Meni došla iz švagija i dernuli me za 517 kn ( harač + pošta ). >:( >:( >:(
Izgleda da je bitno odkud paket dolazi i preko čega ( pošta, špedicija ).

To sam i ja očekivao,ali englez mi je poslao knjige u koverti posebno,valjda zbog težine tak da je glavni paket stvarno lagan ko perce pa ga valjda nisu ni gledali.
Čudo jedno.
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian


Odg: Spektrum DX8 stigao!

Reply #17
Dole desno kaže 2.02 kod serijskog broja. ;)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Spektrum DX8 stigao!

Reply #18
Dole desno kaže 2.02 kod serijskog broja. ;)
to ti je za .01 bolje od moje  :D :D , bumo updatali ....

PS . mi se budu izbrisale postavke i modeli kod updatanja ili ne...
dx9-xd8-gobac630

Odg: Spektrum DX8 stigao!

Reply #19
Ja neznam :-\
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Spektrum DX8 stigao!

Reply #20
išel se ja ulogirati kod tog spektrum comunity  , za skidanje uploada , i onda kad sam krenuo upisati registraciju stanice fino mi kaže da je več registrirana ... a ja se mogu hmhmh.... ili
dx9-xd8-gobac630

Odg: Spektrum DX8 stigao!

Reply #21
To i mene ždere samo kaj veli da sam neke simbole krivo upisao,vjerojatno nešto oko 1,l i i pa si ti onda misli :-[
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Spektrum DX8 stigao!

Reply #22
da , nisam ni ja od prve to uspio , gdi mi je na stanici izgledalo kao 1 (jedan) zapravo je bilo malo L..
dx9-xd8-gobac630

Odg: Spektrum DX8 stigao!

Reply #23
Kod mene je isto bilo problema, moj broj nije prolazio sve dok nisam kontaktirao službu za korisnike i rekao da mi broj ne prolazi. Oni su onda vidjeli da mi stvarno broj ne prolazi i tek onda ga stavili bu bazu...  ???

Jeste uspjeli skinuti update?
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Spektrum DX8 stigao!

Reply #24
A ja sam si kupio koferčić u Bauhausu i natiskal stanicu u njega.Taman pasuje! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Spektrum DX8 stigao!

Reply #25
Registrrao se.
Skinuo update.
Snimio file spmtx.sax na SD Memory Card.
Ubacio karticu u stanicu i uključio je ( stanica automatski napravila update ).
Sad ispod serijskog broja piše EXPORT, a ispod toga 2.04
Jel treba još što podešavati nakon toga?

Odg: Spektrum DX8 stigao!

Reply #26
meni neda da registriram stanicu , kaže da je već registrirana od drugog  vlasnika (valjda od kojeg sam kupil)

ima neko ideju kak da dođem do tog updata  :'( :'( :'(
dx9-xd8-gobac630


Odg: Spektrum DX8 stigao!

Reply #28
No problem, samo ne znam da nije slučajno u tom fajlu upisan moj serijski broj pa da ne bi kod update-a problema i nepovratnih situacija. :'(

Odg: Spektrum DX8 stigao!

Reply #29
No problem, samo ne znam da nije slučajno u tom fajlu upisan moj serijski broj pa da ne bi kod update-a problema i nepovratnih situacija. :'(
sad si mi budu stavil u uho ..... ja sam več goglal gdi bi našel taj file..  :( :(
dx9-xd8-gobac630