Skip to main content

Topic: Spektrum DX8 stigao! (Read 8226 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Spektrum DX8 stigao!

Reply #30
Software Update Upute:

Preuzmite SPMTX.SAX datoteku klikom na "Download" gumb.
Spremi ili kopirati datoteku s računala na SD karticu. Napomena: nemojte mijenjati SPMTX.SAX datoteke ili datoteke neće automatski opterećenje u TX.
Upalite TX sa SD kartice instalirana.
Trebali biste vidjeti Spektrum logo na glavnom zaslonu i napredak bar dok novih softverskih opterećenja.
Provjerite novi broj verzije u System Settings, serijski broj na zaslonu u donjem desnom kutu.
Napomena: Svi softverski datoteke su jedinstveni na serijski broj registriranih on-line, te će raditi samo s odgovarajućim prijenosnikom . Korištenje Sax stvorili datoteku s drugog računa ili serijski broj neće uspjeti.

BIO SAM U PRAVU. NEĆE RADITI NA DRUGOJ STANICI :(

Odg: Spektrum DX8 stigao!

Reply #31
da ... :'( :'( :'( :'( :'( , HVALA TI još jednom , informacija je vrlo korisna  , budem probal kontaktirati tam kod njih neku ekipu , možda mi se smiluju pa pošalju ....
dx9-xd8-gobac630

Odg: Spektrum DX8 stigao!

Reply #32
Sumnjam da bi se update generirao po serijskom broju. Su ti ga poslali ili si ga samo skinuo?


Odg: Spektrum DX8 stigao!

Reply #34
hmm , nebi baš ja htel probati kak zacvika soft .. :-X :-X :-X
dx9-xd8-gobac630

Odg: Spektrum DX8 stigao!

Reply #35
hmm , nebi baš ja htel probati kak zacvika soft .. :-X :-X :-X

Hej, fino kontaktiraš nekoga iz podrške i objasniš situaciju i vjerujem da bu sve u redu da te re-registriraju.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Spektrum DX8 stigao!

Reply #36
jesam , fino se javil neki lik  , zatražil da mu pofotkam stanicu sa seriskim kodom .... nakon svega jednog dana poslao mi dozvolu za registaraciju  :) :) :) :)

skinuo update ... i to je to .... sutra livada  ..... možda ne pogodim sletjeti u šljivu  :D :D
dx9-xd8-gobac630

Odg: Spektrum DX8 stigao!

Reply #37
jesam , fino se javil neki lik  , zatražil da mu pofotkam stanicu sa seriskim kodom .... nakon svega jednog dana poslao mi dozvolu za registaraciju  :) :) :) :)

skinuo update ... i to je to .... sutra livada  ..... možda ne pogodim sletjeti u šljivu  :D :D

Super!
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3