Skip to main content

Topic: Ajmo na livadu :-)  (Read 2096 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ajmo na livadu :-)

Reply #1
hahahaha nabaci malo utega :D


Odg: Ajmo na livadu :-)

Reply #3
hahaha

Odg: Ajmo na livadu :-)

Reply #4
 :D

Dok ne krene u rikverc ide.
Ali nebo izgleda fantasticno, dobro da mozes odoliti.  :)

Odg: Ajmo na livadu :-)

Reply #5
He,he..moram mu i rikverc sloziti..ma probao bi garant, ali nije bio u blizini  :(..barem par sekundi, nebo je bilo brutalka!
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Ajmo na livadu :-)

Reply #6
He,he..moram mu i rikverc sloziti..ma probao bi garant, ali nije bio u blizini  :( ..barem par sekundi, nebo je bilo brutalka!
Ne pokušavaj, niti slućajno: olujni oblak ispred sebe gura tzv 'klin': topli zrak je iznenada podignut hladnim vjetrom oluje koji je 'uklini' odozdo i nastaju vertikalna gibanja, valjda i preko 15 m sec.. vidio sam neke modele u klinu, tj. vidio sam ih samo par sekundi i posljednji puta...
Jednom sam se jedva izvukao, palicom prema dole i puni gas.....malo je falilo da ga odnese.
Jedan naš pilot jedriličar je na klinu fronte jedrio od Temišvara (Ru) do Slovačke... opis te avanture imaš na starom flyfreak-hr.org

Damir

Odg: Ajmo na livadu :-)

Reply #7
Ne pokušavaj, niti slućajno: olujni oblak ispred sebe gura tzv 'klin': topli zrak je iznenada podignut hladnim vjetrom oluje koji je 'uklini' odozdo i nastaju vertikalna gibanja, valjda i preko 15 m sec.. vidio sam neke modele u klinu, tj. vidio sam ih samo par sekundi i posljednji puta...
Jednom sam se jedva izvukao, palicom prema dole i puni gas.....malo je falilo da ga odnese.
Jedan naš pilot jedriličar je na klinu fronte jedrio od Temišvara (Ru) do Slovačke... opis te avanture imaš na starom flyfreak-hr.org

Damir

Dizs, TNX na upozorenju...nisam znao da je toliko gadno. Doduse fakat su naleti vjetra bili opaki i ne znam kako bi se jadan easystar nosio sa tim..tek sad kad razmislim, vidim koliko se nekad hrvam kad je samo povjetarac u pitanju...
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Ajmo na livadu :-)

Reply #8
He,he..moram mu i rikverc sloziti..ma probao bi garant, ali nije bio u blizini  :( ..barem par sekundi, nebo je bilo brutalka!
Ne pokušavaj, niti slućajno: olujni oblak ispred sebe gura tzv 'klin': topli zrak je iznenada podignut hladnim vjetrom oluje koji je 'uklini' odozdo i nastaju vertikalna gibanja, valjda i preko 15 m sec.. vidio sam neke modele u klinu, tj. vidio sam ih samo par sekundi i posljednji puta...
Jednom sam se jedva izvukao, palicom prema dole i puni gas.....malo je falilo da ga odnese.
Jedan naš pilot jedriličar je na klinu fronte jedrio od Temišvara (Ru) do Slovačke... opis te avanture imaš na starom flyfreak-hr.org

Damir


herman je letio prosli vikend jedralku na onom isto uzasnom vjetru   8)  :D