Skip to main content

Topic: HELI 450 KLASE ZA POCETNIKE- 170$ RTF (Read 7888 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HELI 450 KLASE ZA POCETNIKE- 170$ RTF

MISLIM DA JE OVO VRLO DOBRO ZA POCETNIKE... HELI SE RELATIVNO DOBRO PONASA U 3D LETU I MISLIM DA NISU PREVELIKI NOVCI ZA NEKOG TKO NIJE SIGURAN DALI CE MU SE SVIDITI OVAJ HOBBY ILI NE.....  8)

E-RAZOR 450
Awesome Flybarless Dynam E-Razor 6ch Brushless 3D flight Video
[move]Fly With Your Fucking Soul

-T-rex 600e, Raptor 30 v2, Outrage Velocity 50,
-Hitec aurora 9[/move]

Odg: HELI 450 KLASE ZA POCETNIKE- 170$ RTF

Reply #1
Odlican je ,a sad pricekajmo 15-ak kriticara da kazu kako ne valja nista nego triba bacit min 600-700e  za skoro istu igracku za razonodu na nekom parkingu

Odg: HELI 450 KLASE ZA POCETNIKE- 170$ RTF

Reply #2
NARAVNO DA JE KVALITETA NIJE TOP... JA NEBI UZEA OVAKAV HELI.... ALI ZA NEKOG TKO NIJE SIGURAN DALI CEMU SE SVIDJETI OVAJ HOBI, MISLIM DA MOZE BEZ  PROBLEMA PROBATI I AKO GA RAZBIJE ILI ODUSTANE.. ZNA DA NIJE ULOZIA VELIKU LOVU, NARAVNO DA NIJE U KLASI KVALITETNIH HELICA... ALI ZA ONO STO MOS DOBITI OD HELIA ZA TU CJENU JE DOVOLJNO.... MOZDA SAM U PRAVU MOZDA NE, ALI TO JE MOJE MISLJENJE...
[move]Fly With Your Fucking Soul

-T-rex 600e, Raptor 30 v2, Outrage Velocity 50,
-Hitec aurora 9[/move]

Odg: HELI 450 KLASE ZA POCETNIKE- 170$ RTF

Reply #3
ISTINA JE DA TKO PLATI VISE NA KRAJU POTROSI MANJE... PROTIV TOGA NEMOGU RECI NISTA, ZNAM TAJ OSJECAJ KAD SE MALO STISNES DA BI UZEA HELI, I ZNAS DA SI PLATIA KVALITETU, ALI IMA ONIH LJUDI KOJI MOZDA NEMAJU NOVACA, A NESTPLJIVISU I ZELJELI BI LETITI, ISTO TAKO IMA I ONIH KOJI NISU BAS SIGURNI DALI IM SE SVIDA HOBBY... MISLIM NEMOGU OCEKIVATI OD HELIA  OD 170 $ 450 KLASE KVALITETU... DA JE TAKO VISE NIKO NEBI KUPOVA HELIE OD 600-700 EURA....AALI STO SE MOZE OCEKIVATI U ODNOSU NA CIJENU HELI JE RELATIVNO DOBAR  ;D
[move]Fly With Your Fucking Soul

-T-rex 600e, Raptor 30 v2, Outrage Velocity 50,
-Hitec aurora 9[/move]

 

Odg: HELI 450 KLASE ZA POCETNIKE- 170$ RTF

Reply #4
decki, jel se to meni cini ili RTF helic s videa za 170 baksi ima V-bar, FBL kontroler koji košta 300 $ ??
(38. sekunda)
...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: HELI 450 KLASE ZA POCETNIKE- 170$ RTF

Reply #5
BAŠ sam to htio napisati.

ovo s videa nema veze s naslovom i cijenom iz naslova.

Totalno krivo navođenje.

Odg: HELI 450 KLASE ZA POCETNIKE- 170$ RTF

Reply #6
sory... ako je video pogresan... ali xheli ga je stavia  :D
[move]Fly With Your Fucking Soul

-T-rex 600e, Raptor 30 v2, Outrage Velocity 50,
-Hitec aurora 9[/move]

Odg: HELI 450 KLASE ZA POCETNIKE- 170$ RTF

Reply #7
Uz to heliji koje exceed prodaje su drugačija priča od ostalog svijeta koliko vidim a uz paket od okvirno 170$ plus oštarina i PDV

znači recimo 250$ minimum dobiješ heli s ovakvom stanicom:
[attachimg=1]

Definitivno jeftino no upitno!!


Odg: HELI 450 KLASE ZA POCETNIKE- 170$ RTF

Reply #8
Slazem se... ja sam na ovom forumu dosta pitanja postavia i bio sam nestrpljiv i zelio sam sto prije poletiti... zahvaljujuci deckima sa foruma, malo sam se strpia i kupia pravi heli... ali razumim i ljude koji nemaju novaca za potrositi, zato i postoje ovakvi helici jer je ovo vrlo skup hoby... ali od helia se ne moze ocekivati top, kao sto sam puno puta cua na forumu i evo sad i ja kazem koliko para toliko muzike  :D
[move]Fly With Your Fucking Soul

-T-rex 600e, Raptor 30 v2, Outrage Velocity 50,
-Hitec aurora 9[/move]

Odg: HELI 450 KLASE ZA POCETNIKE- 170$ RTF

Reply #9
pogotov sa velikim helijem,par puta ga razbij kao ja pa onda places koliko sve skupa kosta..dio kao dio ne kosta puno ali se svejedno nabere
premda su meni helici zanimljiviji radi mehanike ali i teze ih je letiti ali meni je gust pa koliko kosta da kosta  :)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: HELI 450 KLASE ZA POCETNIKE- 170$ RTF

Reply #10
u potpunosti se slazem sa tobom... ovo sam stavia za one osobe koje ne zele puno potrositi ili ne mogu... ja iskreno necu voziti auto ... stedicu na gorivu kavama u kaficu .. ali cu kupiti heli, hvala bogu pa nisam triba raditi te stvari hehe ali bi bio spreman ;D
[move]Fly With Your Fucking Soul

-T-rex 600e, Raptor 30 v2, Outrage Velocity 50,
-Hitec aurora 9[/move]

Odg: HELI 450 KLASE ZA POCETNIKE- 170$ RTF

Reply #11
Odlican je ,a sad pricekajmo 15-ak kriticara da kazu kako ne valja nista nego triba bacit min 600-700e  za skoro istu igracku za razonodu na nekom parkingu

Očito si znalac, pa daj mi obrazloži te svoje tvrdnje.
Mislim, nije ovo pljuvanje, ali očito sam jedan od tih 15ak kritičara. Ima tu puno dečki osim mene koji su letjeli helije za 100$ i one za 1500$. Ne možeš to uspoređivat. Ako si i ti letio one za 100 i one za 1500 (ili ajmo reći ista klasa, 450 za 100$ i 450 za 500$ - imao sam i jedno i drugo) obrazloži zašto se ne isplati letjeti ove skuplje, ako su dobri ovi za 100?
I pričamo o 3D letenju, smacku itd. Molim te stavi video i razuvjeri me. Ako možeš letjeti toliko dobro s helijem za 100-150$ koliko ja mogu s istom klasom za 400$, ja ti poklonim svog Outrage-a, ali čekam tvoj video ili da se nađemo na livadi :)
Sad, druga je priča da je to MOŽDA, ali MOŽDA dobar heli za početnike, za hover itd. Može taj heli letjeti sport bez problema, rollovi, loopovi, flipovi, ma može letjeti i 3D, ali sigurno ne kao neki dobar heli. To ti garantiram. A da ne pričamo o problemima s luftom na repu, na glavi, lošim ležajevima, sranjem od ESC-a, lošim šarafima itd. mogu nabrajati do preksutra.
Već sam bezbroj puta tu na forumu pisao o tome, jer i sam sam mislio da su ti šrot jeftini heliji super, iako su me Wespen, Simpi i Majk uvjeravali da to nije to. You get what you pay for
MAK Zapad

Odg: HELI 450 KLASE ZA POCETNIKE- 170$ RTF

Reply #12
@ROBI mislim da čovjek priča o zabavi a ne "smacku."   "za skoro istu igracku za razonodu na nekom parkingu"
Mislim da bi se trebali spustiti na zemlju komentari šrot ovo šrot ono.
Problem lufta na repu se lako riješi uz domišljatost i alat, što je ponekad zabavnije od spajanja na net i potragu za "brand name dijelovima". Ipak je ovo sve zabava.
 isitna nekima i ozbiljna zabava, skoro posao, neki i žive od toga. No večina ne.


@tko god od 15 kritičara ili 100 a kojih možda i ne bude
Mislim da svatko zna razliku malog gradskog auta od 1.2 i 55KS i solidne limuzine od 140KS, da se ona ne svodi samo na cijenu.
Ali nekome upravo to je dovoljno.
Ako netko gleda (kažem netko, općenito, globalno, tko god)na to,  kao nešto loše, po meni je to elitističko klasiranje hobija što mi se iskreno gadi.

A to je heli kakav je ako netko voli neka kupi, neka nam navede rezultate i što god.
Iskreno ne znam koliko bi ljudi to nekome  preporučilo, npr zbog stanice ponajviše koju možeš baciti.

Odg: HELI 450 KLASE ZA POCETNIKE- 170$ RTF

Reply #13
ja se slazem sa tobom robi... i nisam napisa da se heli moze usporedivati sa kvalitetnijima, ova tema je otvorena za ljude koji ne zele potrositi, ja nisam jedan od tih, ali takvih je mnogo i kao sto sam reka dobar je s obzirom na cijenu... ono sto se moze ocekivati od takvih helia... ali nikad nisam napisa da se ovakvi helici mogu usporedivati sa skupljim i kvalitetnijim pilicama, ako neko zeli letiti za malu lovu neka izvoli, s tim se naravno podrazumjeva da nemos ocekivati kvalitetu i sigurnost sa tim helicima...  ;)
[move]Fly With Your Fucking Soul

-T-rex 600e, Raptor 30 v2, Outrage Velocity 50,
-Hitec aurora 9[/move]

Odg: HELI 450 KLASE ZA POCETNIKE- 170$ RTF

Reply #14
vedran-ri.... jesi mozda razmislja prodati jedan kit raptora, rado bi ga kupia. posalji u pm cijenu ako si za
[move]Fly With Your Fucking Soul

-T-rex 600e, Raptor 30 v2, Outrage Velocity 50,
-Hitec aurora 9[/move]