Skip to main content

Topic: Easy star II na kanalu (Read 2282 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Easy star II na kanalu

bili jučer malo provozati easy stara II, vrijeme  je bilo oblačno, pa snimka nije nešto, a i moram ga obojati (nisam htio ići sa naljepnicama)

review neću raditi jer nemam toliko iskustva, ali moj subjektivni dojam je da je model super super

meni bitne stvari:

model se letiti jako opušteno  - leti sam "bez držanja palica"
upravljiv jako, na slijetanju miran, a opet  može proizvesti onaj zvuk vjetra u ponranju i preletu bez motora :)
leti  po vjetru bez problema
složiti ga iz kita prema uputama je vrlo jednostavno (i nema potrebe uopće to opisivati)
mogućnost lake montaže kamere na nos
i najbitnije :)  sklopiv do te  mjere da se može nostiti u kutiji u kojoj je došo, znači ca 80x25x25 cm
horizontalac se skida kod transporta (naravo ako hoćete), krila se rastave  i to je to, pod krevet, u gepek bilo kuda, i bez straha od hangar rasha

a spoji se na livadi za 2 minute  ili manje ako se baš želite utrkivati sa vremenom :)

loša strana za sada je  jedino što se regler HK ljubičasti 40A  grije prilično (nema baš puno  protoka zraka u trupu, a ovih 2 cm stiropora oko njega je odlična izolacija :)  )

tu dolazimo do setupa koji nije baš po specifikacijama :)

stavljen je "klasični" 2826-6 2200 kv  kojem 7x6 sklopivi na 3s i nije baš prava mjera rekli bi (mpx preporuča 1100 kv motor)
iako, osim par "šuseva" većinom, ako se vozi na gasu, ne prelazim pola gasa i tu on troši 9A/ ca 95 W (mjereno na zemlji) tako da ovo grijanja reglera pomalo čudi

ista kombinacija na zagiju sa 6x5 ili 7x4 sleti mlaka i naokn full gasa

servaće sam stavio veče/jače nego trebaju, i možda su overkill, ali planiran je kao osnovni model, pa neka potraju

rupe su inače predviđene za dimenzije HXT 900 i pašu na pol milimetra

uglavnom, evo par slika i video  od jučer, a još kad ga obojam i snimim po sunčanom vremenu



Odg: Easy star II na kanalu

Reply #3
ne kuzim ovo easy star 2 ???


kaj je izašlo nekaj novo
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Easy star II na kanalu

Reply #4
da, vidim ne pratiš "scenu" :)

stisli ih  kinezi, pa su morali malo ranije poporaviti sve nedostatke "starog" easya


Odg: Easy star II na kanalu

Reply #5
detalj folding propa kojeg gumica sklopi kad je na glajdu

što reći,... "kad to švabo napravi... nema tu da nešto klapara " :)[attachimg=1]

 

Odg: Easy star II na kanalu

Reply #6
vrijeme baš i nije za letit, ali može se bojati :)

akrilni sprej
dobro prima na elapor

napravio sam valjda sve početničke greške kaj se tiče sprejanja, tako da sad znam sve  "kako ne raditi"

ovo je rezutat :)[attachimg=1][attachimg=2][attachimg=3]