Skip to main content

Topic: Prezentacijski spot za tvrtku (Read 3223 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Prezentacijski spot za tvrdku

Reply #1
Jako dobro, sviđaju mi se snimke, iako spot nije nešto kreativan baš, ali to nisi ti kriv....


Zgodna stvarčica taj rekorder, sa kojim sony-em ste snimali?

 

Odg: Prezentacijski spot za tvrdku

Reply #2
Snimci su dobri ali me malo cudi da su koristili samo snimke iz multikoptera za citav spot !
Najvise mi se svidja zavrsni kadar sa starim zamkom !
Koji je to "novi nosac" koji ste koristili ?

i jedno pitanje , dajte nam usporedbu dji sa mikrokopter elektronikom , kakva su vam iskustva !
Kazu da dji i nije bas dobar za teze modele, pogotovo kada ima vjetra !
Eto mene to interesuje !

Odg: Prezentacijski spot za tvrdku

Reply #3
Firma je htjela da se napravi samo sa snimcima iz helikoptera. Valjda imaju oni svoje kamermane pa če to još dokrajcit. Ubiti je to kao da se vidi ova gradnja kako su je umjestili u prostor.

Ovo je cinestar 8 dji, vjetar je bio srednje do jako naperen. Nosač je custom made sa piclockom i svaki servo je drukčiji. Bas napravljeno i preračunano na gimbal tako da je sve u kombinaciji sa piclockom baš super stabilno i brzo.
E pa težko da usporedimo slike sa MK i dji. ALi mogli bi da stavimo na MK i dji neki isti dslr pa da vidimo raw file usporedbu. Da se napravi isti video u isti čas.
DJi je za sada u vjetru problem, puno je bolji sa novim softwerom ali još nije perfect. 
Lanzar
______________________________________
Sky is no limit.
www.kopterworx.com
www.facebook.com/kopterworx

Odg: Prezentacijski spot za tvrdku

Reply #4
E, mene je uvijek zanimao picloc. Imate picloc 3x?

Jeli vam smješten uz kameru, ili negdje na letjelici?

Serva, jesu 360? Normalna? Ili su potenciometri vani?

Odg: Prezentacijski spot za tvrdku

Reply #5
Picloc 3x pro sa magnetometrom.
Smješten na gimbalu od 360 stepeni, odvojeno napajanje i dopli transmiter. na samoj tilt osi
Lanzar
______________________________________
Sky is no limit.
www.kopterworx.com
www.facebook.com/kopterworx

Odg: Prezentacijski spot za tvrdku

Reply #6
prijenos na servima je? koliki omjer? preko remena ili zupčanika?

Odg: Prezentacijski spot za tvrdku

Reply #7
prenos je preko remena za tilt, roll je preko remena koji je upet po cjeloj dužini umjesto zupčanika i 2 komada za tensiju da se to lepo vozi po servo motoru.
GImbal je domači rad našeg prijatelja i za svaki gimbal mu treba cca 2 mjeseca da ga napravi.

Lanzar
______________________________________
Sky is no limit.
www.kopterworx.com
www.facebook.com/kopterworx

Odg: Prezentacijski spot za tvrdku

Reply #8
odličan video, a to je ta firma za proizvodnju NIŠTA, od dvije vrste sirovine NEMA NIČEGA  i ĐE BA ONO NESTALO

 :D :D :D :D
naravno malo šale

Fabrika za proizvodnji nicega

nemojte zamjerit što  :D :D :D
vidim prazna firma :D :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Prezentacijski spot za tvrdku

Reply #9
Pa ubiti je to prezentacija nove hale. Još če stavit stvari unutra sigurno. Mi smo napravili šta su oni rekli. Kad šefe kaže veži konja ja vežem konja  ;D
 ;D
Lanzar
______________________________________
Sky is no limit.
www.kopterworx.com
www.facebook.com/kopterworx


Odg: Prezentacijski spot za tvrdku

Reply #11
naravno ja se malo salim,nadam se da kolege ne zamjeraju, nego se sitio tln, a vec sam rekao da je video odlican skroz, ;)
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR