Skip to main content

Topic: KONTRONIK (živ je) (Read 1619 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

KONTRONIK (živ je)

pomagajte ko ima poima o KONTRONIK JIVE (60_tka)

bec uredno radi , a sam esc ne želi pustiti ni ton , sve uredno spojeno a kod prikljućivanja na bateriju nema tona , naknadno nema ni pokretanja motora .....

jel ima kak da se resetira ili nešto slično .....
dx9-xd8-gobac630

Odg: KONTRONIK DEAD

Reply #1
ima...kupis kineski regler i nema da ne radi ;)

Odg: KONTRONIK DEAD

Reply #2
imam i ja jedna turnigy sve radi cak i letio s njim ali nema zvuka
probao i drugi motor i isto nikakve tonove ne ispusta (a trebao bi jer isti takav drugi bipka) ???

Odg: KONTRONIK DEAD

Reply #3
aleluja !!!

kontronik je živ živ živ .......

nije imal pravilni throtle signal pa nije reagiral ..... mačak opet vrti .....hura
dx9-xd8-gobac630

Odg: KONTRONIK DEAD

Reply #4
s obzirom na vrlo slaba uputstva ..... ko mi zna savjetovati  kaj radi koji mod , i koji najviše koristite na heličima
dx9-xd8-gobac630

Odg: KONTRONIK DEAD

Reply #5
Koja verzija firmwarea?

Pici governer, 4 korak, i lipo mod, 9 korak.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: KONTRONIK DEAD

Reply #6
nemam poima za verziju , pretpostavljam da mi za to doznati  treba neki usb.... ili prog disc

trenutno je postavljen u mod 4 , samo sam negdje naletel na podatak da bi u slučaju gov funkcije throtle krivulja trebala biti vertikala......tipa 80-80-80 .... jel to tak ili nije?
dx9-xd8-gobac630

Odg: KONTRONIK (živ je)

Reply #7
Pa da, mora biti flat.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

 

Odg: KONTRONIK (živ je)

Reply #8
auuuu , a ja imao fino 85-75-85 na id1 a 90-85-90 na id2......... pa to baš i nije ok...
dx9-xd8-gobac630