Skip to main content

Topic: NAJBOLJI SERVO DO 10$ oko 10grama (Read 5522 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: NAJBOLJI SERVO DO 10$ oko 10grama

Reply #15
Prije mjesec dana kupio sam 6 Graupnerovih servaca DES261BB i od toga su 2 "pokvarena". Nadao sam se dok kupim "švabu" da to bude kako treba pošto mi trebaju za takmičarski model ali ni oni nisu ono što su nekad bili. Ta 2 serva dok uključim šamaraju lijevo-desno 180 stupnjeva bez prestanka, ono kao centriraju ali to rade beskrajno: http://www.facebook.com/video/video.php?v=4712100078752#
:'(


Odg: NAJBOLJI SERVO DO 10$ oko 10grama

Reply #16
Koji peh.... da nisi možda prebacio na HighSpeed 9ms a servači trpe samo standard 20 ms ? Nego nisi specificirao za kakav je to model? Da li bi možda pasali i 12 gr servači, HV opcija ili ?
Damir

Odg: NAJBOLJI SERVO DO 10$ oko 10grama

Reply #17
Koji peh.... da nisi možda prebacio na HighSpeed 9ms a servači trpe samo standard 20 ms ? Nego nisi specificirao za kakav je to model? Da li bi možda pasali i 12 gr servači, HV opcija ili ?
Damir

Damire neznam kako se to moze prebaciti? Nemam programator, niti USB za PC, jednostavno prvi puta kad sam zastekao tako lamataju  :(
To su servaci za F3kK model Vortex i nazalost 12gr servaci ne pasu...

Odg: NAJBOLJI SERVO DO 10$ oko 10grama

Reply #18
Jasno mi je .... trenutačno Mark Star nudi jedan servo za tu klasu, vele da je najbolji :
http://www.mksservosusa.com/product.php?productid=106&cat=6&page=1

no 60 baksi, pa ti kupi 4 komada  :'( !

Ostaje ti D47 za oko 20-22 $ ?

Ako baš mora biti do 10$, mogu ti preporučiri D05010MG koji je oko 8 $ sa shippingom na HK, ja ga letim na čukcu i nekim F5J-N, ALI...dobar je svaki drugi, tj. iako je servo digital metal gear i vrlo brz, približno 50% iskazuje neku nestabilnost kod bočnog pritiska na polugicu. Startovi i trzaji na kormilima ga ne impresioniraju, ima oko 1,2 do 1,6 kg snage. Ja ga koristim i na 1S i radi OK, ako je dobar.

Damir

 

Odg: NAJBOLJI SERVO DO 10$ oko 10grama

Reply #19
Imam 4 kom MKS-a na svom Atlantisu i rade BP ali su glasni kao neki orkestar i non stop centriraju...Ukoliko jim pokazes Cyano u pravilu odmah krepaju, jer su vrlo osjetljivi na hlapove Cyanokrilata  ???