Skip to main content

Topic: Pomoć oko Bixlera 1.1 (Read 24602 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #106
sutra stiže i moj bixler 1.1 jedva cekam da ga slozim stavim gore fpv i u visine! sa cime ste vi ljepili svoje? ja nemam drugo nego pumax nadam se da bu to dobro?

Odg: Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #107
sutra stiže i moj bixler 1.1 jedva cekam da ga slozim stavim gore fpv i u visine! sa cime ste vi ljepili svoje? ja nemam drugo nego pumax nadam se da bu to dobro?

tooo, još jedan u ergeli :)

eto otvorismo novu temu pa da se svi nakupimo. ja sam ljepio polovice sa nekim jadnim ljepilom i drži, očito :)

s Pumaxom će bit možda i predobro :) stavi ga malo da ne curi okolo na sve strane kad se počne ekspandirat i zaljepi sve sa selotejpom da se ne razdvoje polovice dok se širi

Odg: Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #108
da vidio sam prebacit cu se tamo! tako sam i mislio napraviti amo posto je to epo model nisam znao jel se moze ljepiti sa pumaxom jer inace koriste cak ljepilo kolko znam a trenutno ga nemam za nabaviti..jedva cekam sloziti ga pa da vidim jel stvarno tako zabavan kako pricate hh! inace letim par trainer  modela ali zanima me kako ovo cudo leti..

Odg: Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #109
A cuj, do sad sam letio samo to i Zagi (osim svega drugog na simulatoru naravno) i ono...super je avion, prekrasno lebdi a opet nije baš spor. Dobiješ dva propelera (spori, za nosit težinu i brzi), predlažem da odmah staviš "spori", bolje se avion penje naravno, polijeće s trave itd.

Naruči si odmah i 6*4 prop, sa stock motorom super radi, ima brzine a bome i povuče!

Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #110
Tooi tompa, pozdrav i dobrodošao u klub :D
Ti ćeš bit jedini sa cijelim Bixlerom, hahaha :D


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Odg: Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #111
hahahah hvala! ma nadam se da ce i neko duze vrijeme ostat citav za razliku od drugih modela! makar sve sta letim je pjenica pa se lako ljepi.. nema toliko padova kolko se puta moze ljepiti! sutra bi se trebao nac sa "neo" pa uzeti bixica.. za vikend ga planiram sloziti i naravno probati..ma imam i propova i regleri bi mi trebali doc za koji dan na carini je sad sve.. neznam koji ste vi kvartovi? nezz di letite?

Odg: Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #112
može se naručiti samo kit za rezervne dijelove, ako je netko zainteresiran :)
ja čekam bolje vrijeme i više slobodnog vremena da ga isprobam kod king krosa  :D

Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #113
Ja sam ti sa Srednjaka na Trešnjevci, a Zed je susjed sa Knežije :)
Pa eto, letit se može na DIF-u i na Savi, recimo kanal Sava-Odra-Sava kod Jankomira


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Odg: Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #114
Budem ti poslao na PM jos par "savjeta" oko slaganja, pošto sam ga neki dan složil :)

Neo, kolko za kit?

Kad idemo svi skupa letit? :)

Odg: Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #115
super! ja sam maksimir ali nece mi bit problem zaletit se do vas kad cemo ic svi skupa.. inace imam 5 min od kuce ljepu livadu na kojoj letim sve modele.. moze zed sam posalji na pm! svaki savjet je dobrodosao znate to i sami posto kad ste tek slagali niste ni vi nis znali hhh!

Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #116
Istina kolega :)


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Odg: Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #117
kit 350kn, dostava do zg.
ako ih se naruci više komada mogla bi biti i jeftinija cijena.

Odg: Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #118
kit 350kn, dostava do zg.
ako ih se naruci više komada mogla bi biti i jeftinija cijena.

misliš 350kn + dostava koja je negdje oko 200kn + carina ?

Mene je carina došla oko 150kn a dostava je mislim bila 32$, bixler 2 ali slično je to...


Odg: Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #119
Ne, misli 350kn.

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.