Skip to main content

Topic: Uporan je......a pogledaj mu prste!? (Read 1924 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Uporan je......a pogledaj mu prste!?

Reply #1
Bome neda se.
Očigledno nije još dovoljno duboko otišlo pa još uvjek tako testira.

Odg: Uporan je......a pogledaj mu prste!?

Reply #2
Ja sam sebe uspio ozlijediti na cooler od procesora, a ovi propovi u modelarstvu to mora biti nešto brutalno kad oplete  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Uporan je......a pogledaj mu prste!?

Reply #3
Ma ja sam dobio par puta po prstima i imam filing da je svatko od nas dobio bar jednom neko manje neko vise jer kad si u tome i ako pravis sastavljas i kemijas nesta kad tad u zurbi i ne opreznosti dobijes po tamburi :D. Posebno kad testiras u stanu i trebati 4 ruke a ti s ustima nosom prstima pridrzavas i probavas sve u zaru i ne razmisljanju na posljedice. Covjek uci dok je ziv iako ljubav prema necem je nekad jaca od boli.
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: Uporan je......a pogledaj mu prste!?

Reply #4
Ja sam uspio sa propelerom od zagija oguliti zglobove pri izbacaju.
Zato obavezno neck strap i nek se stanica sama drzi.

skromno mislim da ti je bolje promijeniti tehniku izbačaja.
da ga ne držiš tamo di je prop već negdje za krilo i zamahneš njime.


zagi je vrlo pitom model
i nema problema s polijetanjima ni kada je nakrcan s fpv opremom(kamera, gps osd, video tx, antene, LRS, batka za to...).
Zagi fpv - zagreb domovinski most


kamoli prazan kako ga leti 98% forumaša.
najbolje čuvati prste tako da su dalje od propa,
pogotovo kada na ovakvom modelu to ne ometa uspješnost polijetanja
(na nekim većima to nije tako, X8 npr, pa je zato šteta ne iskoristiti tu mogućnost koju ti zagi pruža)


 

Odg: Uporan je......a pogledaj mu prste!?

Reply #5
ja sam imao neku kiflu od sklopivog propa, motor je bio pre jak, i kada sam opleo po gasu pukne i jedan mi se zabije u nad koljenicu, od tada pazim sta radim, a sa helicem sam skoro vene isjeko na ruci, od tada ih mrzim vidjeti na slici!