Skip to main content

Topic: TESTIRANJE LRS-a , IBCRAZY tim (Read 1991 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

TESTIRANJE LRS-a , IBCRAZY tim

Ovaj čovjek me toliko oduševljava da to jednostavno nije normalo .Marko mi je jućer poslao link prije nego sam ga primjetio i jednostavno ga moram podjeliti sa svima.

IbCrazy je u 40 minutnom videu testirao najpoznatije LRS-uređaje (domet , harmoniju sa video linkom itd)

nadam se da će vam pomoći kod odabira uređaja .Video pokazuje da najskuplje nije i najbolje .

FPV LRS shoot-out
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: TESTIRANJE LRS-a , IBCRAZY tim

Reply #1
evo još objašnjenja ovoga puta u društvu  ekipe sa hobby kinga.

saznajte zašto ne letiti u blizini tv i radio repetitora (sljeme) , zašto vam netreba više od 500 mw tx-a i zašto je najbitnije pravilno instalirati tx i LRS receiver na vašoj letjelici .

Flite Test - Long Range System (LRS) Shootout
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: TESTIRANJE LRS-a , IBCRAZY tim

Reply #2
ak je sve dobro podešeno, ni tih 60 megawatta sa sljemena ne smeta  ;)
mislim da je čak i napravljen neki domaći field test  di je usmjerena ground FPV antena ravno prema tornju i modelu u zraku,
to je kao da gledaš u sunce i tražiš malu krijesnicu :D  i radi, kao i komande ???

[attach=1]

Odg: TESTIRANJE LRS-a , IBCRAZY tim

Reply #3
Skidam kapu i prema slici si ovaj let napravio sa nova sotorm osd-om na kojem je problematičan fail safe.

Ali kao što Ibcrazy kaže najbolji autopilot je iskustvo pilota koji upravlja avionom.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

 

TESTIRANJE LRS-a , IBCRAZY tim

Reply #4
Sad sam pogledao cijeli video sa Flite testa, čovjeće kak je mali taj IBCrazy, moze letit FP bez V na X8...