Skip to main content

Topic: Programiranje motora i esc-a (Read 2357 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Programiranje motora i esc-a

Reply #1
Nisu ti pomogle upute koje sam ti poslao?

Odg: Programiranje motora i esc-a

Reply #2
Nisam nista dobio,nigdje nemogu vidit da ste mi nesto poslali

Odg: Programiranje motora i esc-a

Reply #3
PoslaO! :) necemo sa "vi" :)
Pogledat cu di je zapelo pa opet, jbg..
Sve sam ti napisao korak po korak ne znam kak nist nisi dobill!

Odg: Programiranje motora i esc-a

Reply #4
Uz taj ESC uvijek bude papir sa uputama, već sam ih naručivao nekoliko.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Programiranje motora i esc-a

Reply #5
Znači idemo ispočetka, ne znam gdje je nestao ogroman text koji sam ti napisao jučer :-\

1. skini propeler sa motora, ostavi motor spojen na regler
2. upali stanicu i stavi throttle na max (gore)
3. spoji bateriju na regler i pričekaj malo, odsvirat će ti melodijicu koja ti daje do znanja da si ušao u programming mode.
On će sada po ovoj tablici svirati tonove koji govore razne programe (settinge). Ti tražiš jedan dugi i jedan kratki bip (timing motora)
4. Kada čuješ jedan dugi i jedan kratki bip, spusti gas na nulu, tako uđeš u taj mod.
5. Unutra si, on će počet svirat po ovoj drugoj tablici što si mi poslao, znači prvo jedan kratki ton, pa dva kratka, pa tri kratka. Probaj prvo na dva kratka dignuti gas na max, kada odsvira da je primio setting, vrati gas na nulu i pricekaj par sekundi dok ne izađe iz programiranja.

To je to, ako još uvijek motor ne radi kako treba onda na petom koraku pričekaj tri bipa (high timing), ostalo je sve isto.

Javi ako ti nešto nije jasno!

EDIT: piše dolje "note" gdje kažu da je jedan dugi bip ustvari 5 vrlo kratkih, ali to se zna razlikovat doslovno od reglera do reglera.
Pazi da ne uđeš u neki drugi mod i ne spojebeš sve ostalo. Samo gledaj tablice, skužit ćeš odma shemu.

NEMOJ zaboravit skinut prop za svaki slučaj!!!

Odg: Programiranje motora i esc-a

Reply #6
Hvala kolega Zed evo uspio sam srediti

Odg: Programiranje motora i esc-a

Reply #7
Nemas frke!  8)