Skip to main content

Topic: Alula & Alulica by Plavi (Read 52526 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Alula

Reply #120
Ma daj kaj ti je - kakav hard feelings - to je samo onak da se vidi ko je tu stariji.  ;D

Ja sam ( još uvijek ) mlad u srcu ( i blesav u glavi )

Baš sam u petak držao jednu dosta ozbiljnu prezentaciju/predavanje za jedno tak 50-60 ljudi. Sve sama ozbiljna gospoda veliki businessmani ( ozbiljno, pouzdano znam da barataju gadnim budgetima) i u pol prezentacije mi padne na pamet - da ja sad njima pokažem par slajdova sa livade i kažem im da letim aviončiće - pa ti bi vrištali od smijeha godinama poslije. I mogu ti reči jako sam se dobro osječao zbog toga - onak sretno opušteno i zadovoljno - ja imam svoj hobi koji me veseli ( pa makar svi mislili da je to djetinjarija ) a vas ko šljivi.

A još mi je ljepše kad mi na livadi mladac od 20ak godina veli ' gospon a kak ..... ovo ono... ' a ja ne znam jel bi mu zahvalio jer je pristojan i dobro odgojen ili mu stisnuo šljagu (virtualno) ' daj mali ne gnjavi dobil buš odgovor kad mi veliš ti'.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Alula

Reply #121
Natrag na Alulu

Kad imaš Alulu a uz to i umjetničkog dara

[attach=1]

[attach=2]
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }


Odg: Alula

Reply #123
Zgleda mi vrlo 'prhko'.. u vertikalac je urezana neka grafika koja ga raspolovljava.. jedan lagani udarac i puca po pola..

Odg: Alula

Reply #124
Je da, i nos je samo kostur presvucen folijom... izgleda da je to model do prvog kreša :D

Odg: Alula

Reply #125
Ma lako za to, model je pretezak :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Alula

Reply #126
Zakaj pretežak ? A koliko bi trebala imat ?

Odg: Alula

Reply #127
Dobro ak je ova tezina sa svim unutra (i batkom) onda je ok :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Alula

Reply #128
Ako ima zainteresiranih za izradu kompozitnog modela Alula,  tip sa prop.at prodaje kalup za 200€.

Evo i par fotki:

[attachimg=1]


[attachimg=2]

LP,
      Sasa

Odg: Alula

Reply #129
Sasa skini to na 150 evra i idemo u proizvodnju mala mi zudi za epoksijem hahaha :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Alula

Reply #130
 :)

Ni za 0kn. To je pozitiv kalup - šmirglanja od danas do sisveta.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Alula

Reply #131
:)

Ni za 0kn. To je pozitiv kalup - šmirglanja od danas do sisveta.

Da, tip zapravo prodaje pozitiv i od njega treba napraviti negativ kalup tako da tu jos ima dosta posla do prvog odljevka. Po slobodnoj procjeni u negativ treba investirati jos barem 100-tinjak eura.

Odg: Alula

Reply #132
 8)

[attachimg=1]
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Alula

Reply #133
Hahahah :)


Sent from my iPhone using Tapatalk