Skip to main content

Topic: Alula & Alulica by Plavi (Read 52534 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Alula

Reply #75
Super je! Kaj bu setup?


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Alula

Reply #76
profil je plitak... običan bijeli stiropor tu ne bu igral...krilo je premlitavo... večeras probam izrezati iz plavoga...
i bilo bi super kada bi u ovoj našoj tragikomičnoj državi čovjek mogao kupiti karbonsku letvicu....  :'(


Odg: Alula

Reply #78
Kišni vikend...
složio sam krilo za Alula - nalik DLG - rebra rezana ručno modelarskim lukom..
Kostur krila je ispao 50g.. no tu još dođu aileroni, folije i 2 kom 5gr. servača.. ciljam nekih 70-75 grama... :-\







Odg: Alula

Reply #79
čekam foliju...  8)

Odg: Alula

Reply #80
Bas me zanima kak ce ovo proc...sretno!


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Alula

Reply #81
.. kak će proć ?  heh... pretpostavljam da ću za 10 min to s čim se zajebavam
već tjedan dana pretvorit u hrpicu balse - onako dekorativno umotano u transparentno žutu foliju.........  :D :D :D
a navlačenje folije me još čeka.....  ::) ::) khm....

Odg: Alula

Reply #82
Ma neee, mislim da to nije tak lako skršit. Ipak će bit užasno lagano :) samo ju nemoj nabost na neku granu, to se meni uvijek s jedrilicom desi :D

Odg: Alula

Reply #83
Ma neee, mislim da to nije tak lako skršit. Ipak će bit užasno lagano :) samo ju nemoj nabost na neku granu, to se meni uvijek s jedrilicom desi :D

što se granja i drveča tiče... to smo moj kompić i ja doktorirali na samom početku.. sad je pravilo kad imamo maiden novog letala za koje ne znamo sa sigurnošću kako će se ponašati da odemo minimalno 100 m od prvog drveta, kuće, el. stupa ili bilo čega takvog..
Moj kompa se penjao na orah visok 10m jednom prilikom... pa nas je to naučilo pameti..

Odg: Alula

Reply #84
HAhahahha imali smo i mi u ekipi penjača, bacača cigli, lopti i sličnih :D nisam mislio na to (vidim krivo sam malo natipkao post), nego na to kako uvijek kod slijetanja pokupim najdeblju granu na podu i probušim foliju (što je na kraju rezultiralo da sam skinuo svu foliju i sad nemam jedrilicu) :D

Na drvo se nisam još nikad uspio naparkirat, da kucnem o drvo :)

Odg: Alula

Reply #85
Moj sin je jednom sparkal avion na kuću.. katnicu.. i baš se jedno krilo oslonilo na dimnjak.. a propeler je otprhnuo sa savera... spasio nas je jedan susjed ribič koji je dofural špinštok sa varalicom i 3-kukom udicom i nakon dobrih 15min pokušaja uspio zahaklat model...

Odg: Alula

Reply #86
Hahahah...ribic level: PRO :D


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Alula

Reply #87
Ja spadam u bacače lopti :D sparkiral sam zagija na drvo :D
sori na oftopicu.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Alula

Reply #88
Šišmiš, si presvukel Aljulju?

Odg: Alula

Reply #89
Čekam paket... >:(
Mislim si pošto je zazimilo... mogu je presvući i sa krznom.. pa da bude ko leteća vjeverica...
Susjed ima dobrog mačka... :-\