Skip to main content

Topic: Svjetki poznat otok ljubavi, "Galešnjak" kraj Zadra sjeban do temelja (Read 4247 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Svjetki poznat otok ljubavi, "Galešnjak" kraj Zadra sjeban do temelja

[attach=1]

Zovu ga i otokom ljubavi, a čini se kako će srcoliki Galešnjak, otočić u Pašmanskom kanalu, postati jedan običan maslinik.

Prije nekoliko dana pojavila se fotografija iz zraka na kojoj je sasvim vidljivo kako danas izgleda otočić velikog turističkog potencijala. Jedan od suvlasnika otoka, Tonči Jureško, potvrdio je kako su radovi na masliniku već započeli.

Prije nekoliko godina, maleni otok u obliku srca postao je svjetska hit destinacija za Dan zaljubljenih, nakon njegovog otkrivanja na Google Earthu. Na kojem su se vršili i obredi vjenčanja kao i planovi da bi mladi zaljubljeni pravi prenoću na tom prekrasnom otočiću



Odg: Svjetki poznat otok ljubavi, "Galešnjak" kraj Zadra sjeban do temelja

Reply #2
Pa možeš to gledati i ovako:

Umjesto da ga sje... Nizozemci, Francuzi, Englezi, Njemci, Amerikanci itd... sa svojim dolaskom tamo, sje... ga je bar naš čovik. Isto kao i sa Hrvatskom...
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Svjetki poznat otok ljubavi, "Galešnjak" kraj Zadra sjeban do temelja

Reply #3
ja cu ga snimiti za mj dana ja ljetujem na ugljanu i proveo sam dosta dana kupajuci se iza tog otociva bas me zanima!

Odg: Svjetki poznat otok ljubavi, "Galešnjak" kraj Zadra sjeban do temelja

Reply #4
Od kuda je ta informacija?
Tko je snimio "danasnje" stanje otoka?
Vidljivo je da je na fotki "danas" izmjenjeno zasicenje boja. Ili je bio pozar, no on nije mogao spaliti more i obalu.
Ako je netko obradio ove dvije parcele i na njima zasadi masline, sigurno ce svake godine otok biti lijepsi, od trenutne sikare koja na njemu raste.

Ako netko ima fotku, "Zagreb nekad i danas", meni je drazi danas. Volim gradske guzve  ;D
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Svjetki poznat otok ljubavi, "Galešnjak" kraj Zadra sjeban do temelja

Reply #5
Kad masline narastu, opet ce biti zelen ...
Kao da su ga dohvatili onom drobilicom sto "pretvara" kamen u obradivo zemljiste.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG


Odg: Svjetki poznat otok ljubavi, "Galešnjak" kraj Zadra sjeban do temelja

Reply #7
Koliko ljudi ga gleda odozgora, realno? :D


Odg: Svjetki poznat otok ljubavi, "Galešnjak" kraj Zadra sjeban do temelja

Reply #9
Otkad su maslenici ružni?  :-\
MAK Zapad

 

Odg: Svjetki poznat otok ljubavi, "Galešnjak" kraj Zadra sjeban do temelja

Reply #10
Ako bude onako kao sa slike onda ce bit katastrofa a ako cili otok bude jedan lip maslenik u obliku srca, onda ce to bit ono samo OK, sve u svemu to je SRANJE, nije trebalo dirati ono šta je priroda sama napravila i to jako lijepo, srce je prekrasno dizajnirano!!