Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 345197 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Re: quad iz Slavonije

Reply #120
Sve zanimljivije ;)

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: quad iz Slavonije

Reply #121
Evo Šokre upravo ispunio normu letenja u dnevnim uvijetima, dok se batke pune  ja  sam malo radio u podrumu.

Na slikama ti je način kako sam učvrstio reglere za vanjski hladnjak...ima tu još nekih ideja ali otom-potom...

Idem ispuniti svoju noćnu satnicu letenja pod uličnom rasvjetom :) :)

Marko pripremi se uskoro za nova testiranja radi se puno parom :) :) :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #122
Nadam se da si uzeo dobre vezice, ipak se taj vrag grije ko blesav, a znam kakva je kvaliteta danasnjih vezica, ali vidim ima ih 3 komada po regleru, bude dost

Odg: quad iz Slavonije

Reply #123
Mudro zboriš...
Ove se vezice koriste u auto industriji i na telekomunikacijskim stupovima.
Ne pitaj odakle mi :) :)
Baš zbog toga što mi se grije regler,  sam i radio vanjski dodatnio hladnjak-

Bez njega na današnjoj temperaturi regler je bio oko 80 stupnjeva s vanjskim hladnjakom max 50-tak.
Isprobao sam danas s motorom i velikim propom u stegi na radnom stolu i to na 4s.

Odg: quad iz Slavonije

Reply #124
Ma to ce biti super rijesenje za hladjenje. Stvarno regler se zagrije ko lud, pogotovo na 4S

Odg: quad iz Slavonije

Reply #125
Moji T-Motor ESC-i se skoro ništa ne griju, dosad sam najviše izmjerio 48C, ali što ga bržem letim to se oni bolje hlade jer tako su smješteni, na novom frejmu koji pravim će biti unutar 2 ploče tako da ovaj princip neće funkcionirat, planiram ih priljubit uz ovaj profil, naravno profil je potrebno izrezat na dimenziju. Bit će smješteni bočno tako da će imat cirkulaciju zraka a ujedno će izgledati kao bočna stranica frejma.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #126
Biti će ti to zgodno rješenje frankycro.

U biti i kod mene kada brže letim odnosno kada su motori u režimu većega broja okretaja regleri su hladniji .
Problem je kod finoga sporoga letenja-hoover.Pogotovo jer su kod mene malo zbijeni izneđu dvije ploče radi prostora za neke druge stvari.
Zato i odrađujem ovaj hladnjak jer nikako ne želim žrtvovat prostor u centralnom dijelu frame.


Odg: quad iz Slavonije

Reply #128
Drži dobro visinu  obzirom da je kk2-lijepo si to poštimao. :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #129
Height dampening mi se pokazao odlican za odrzavanje visine kod naginjanja,
a za lakse odrzavanje hoovera moze se jos poboljsati
s th curve meksa sredina iako vec s dobro pogodjenim omjerom snage i tezine drzi visinu odlicno,
low kv motori su tu posebno dobri zbog njeznije reakcije tj finije skale,
pomaze i samo ako namjestim hoover na sredinu pa imam pola palice za korekciju,
za vecinu postoji nacin da se korigira i fino postiman KK2 leti po pilotovim zeljama.
Moze se koristiti i stick scaling, moze se cak i u mixevima dirati, samo treba malo vremena da se postima 100%.


Odg: quad iz Slavonije

Reply #130
Kako mi je ostalo dosta NTM 2826 1200 kv  motora od prije, odlučio sam se poigrati s njima tako da napravim na quad platformi  quad x8.

Kako je skoro sve isto osim još 4 motora i reglera postaću sve u uvoj temi.  :) :)

Evo par slika za zainteresirane.

Maki pripremi se za prve letove slijedeći tjedan... :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #131
Kako ste krenuli, tražit ću od šefa da me na mjesec dana preseli u Osijek. Ovo želim gledati uživo.. Rasturate radnju  ;D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: quad iz Slavonije

Reply #132
Tako nesto su sklepali decki iz kopterworxa,ali na discoveriju , vidio sam ga uzivo,  izgleda opako

TBS Discovery X8 edition

Odg: quad iz Slavonije

Reply #133
Pripreme za testiranje kvalitete snimke s tvrdom ugradnjom,
jedan od ciljeva je dobiti platformu s sto manje vibracija.


Odg: quad iz Slavonije

Reply #134
Kada voziš s kk2 markeri repa su mi važni pa stalno nešto novo probavam... :)
Evo još jedna ideja za 35kn svijetli ko ludo i na suncu.