Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 345233 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: SD team testiranja

Reply #2221
Da da to su ti samo mislim da ih je Maki nabavio negdje drugdje.
Rade odlično i kako sam već rekao ubuduće samo njih stavljam jer su mi se na testiranju pokazali odlično.
Izlazni prekidački iosfeti su isti kao na afro-slim 20A , granični max napon drain-source je 55v što je ok za 6s tako da se i afro-slim mogu koristiti za 6s(probao i provjerio pod teretom) sami softwer bheli je prošao nekoliko višesatnih testova (cca10-tak sati) u pogonu i to s tipom motora koji je znao vrlo često ispasti iz sinhronizacuje na simonik(starije verzije)....


Makije pitajte gdje je on kupio svojih 7 komada koji idu na hexu long-flighter (motori 5010-360kv rctimer, 15x5.5 propovi i 4-6s kombinacija)


Provjeriti je li gore 12.1 verzija softwera ako nije napravi up-date i to je to...


Odg: SD team testiranja

Reply #2222
Ja sam bas na svoje afro 12A stavio 13.0 verziju, rade ko ludi. Bas me zanima kako ce ti se ponasati u letu

Odg: SD team testiranja

Reply #2223
Vidjet ćemo, za sada sam ih testirao na radnom stolu i na low speed motorima rade odlično na motorima s većim brojem okretaja nisam primjetio neku razliku u odnosu na simonik...


Hexa je u fazi izrade, x12 trenutačno u fazi montaže motora na ruke, lazy wolf nekoliko različitih modela čeka svoje testne letove, model4.0 je u izradi i sastavljanju tako da će realno prvi let biti kroz 15-tak dana osim ako u vladi ne uslišaju moju molbu da radni dan povečaju s 24 sata na minimalno 36 sati.
Ta mjera bi spasila mnoge projekte u podrumu...... :) :)


Odg: SD team testiranja

Reply #2225
http://www.youtube.com/watch?v=0_ymzRmsbJM


Danas se dosta letilo, kako je na kameri leća s užim kutem vidi se sitno pomicanje po yaw osi......
Mislim da bi malo duži krakovi na letjelici pomogli.....Vrijeme je za novi projekt.....

Odg: SD team testiranja

Reply #2226
Lipo lipo sve je bijelo bijelo
svaka čast :)

Odg: SD team testiranja

Reply #2227
Još jedan kratki video od danas.
Letio sam s mini x8 600mm, Bangina tatu batka 16000mah 10c 4s na testu danas odradila 27 minuta do prvog alarma na 3.5v na -2 stupnja i vjetru od cca48km/h a mjereno od 45 do 55km/h....(x8 se naginjao po osd-u do 22stupnja)...


Kako je leća s užim kutem na gopro ima i nešto yeloa zbog vjetra i niske temperature.... :o


 http://www.youtube.com/watch?v=vUZOQVSbL-Q


Mislim da ću odraditi još jedanu amortizaciju gimbala zbog ovakvih situacija...



Odg: SD team testiranja

Reply #2230
Kako sam previse nahvalio prvu kamericu tako da je zavrsila kod 4tm,
narucio sam jos jednu no ovaj puta 3.6 lecu i ujedno sam ju testirao kako radi na ImmersionuRC 600mw na 5v.
Napravio sam mali adapter da koristi 5v s immersiona ( + i - obrnuti).









 

Odg: SD team testiranja

Reply #2231
Kako smo imali jedan spaljeni 3.3voltni regulator na APM-u malo smo se igrali majstora.
Potraga za original regulatorom u smd kučištu u Slavoniji nije urodila plodom  :) pa smo improvizirali s regulatorom LM317l 100mA.
Kreativni buket potrebnih dijelova spojeni po shemi s slike i ......Apm radi ka novi..... :)


Odg: SD team testiranja

Reply #2233
Slikice APM prije nego je bio sprzen.



Odg: SD team testiranja

Reply #2234
Prespajao prijemnik dok je bio na usb-u.




How have these regulators been burnt out?[/font][/color][/color][/color]Attaching a radio receiver or MinimOSD to the APM while the APM is only powered through the USB (see video below)[/font][/color]
[/color]
[/size]How can I stop it from happening again?[/color][/size]
[/color]Do not connect any devices such as a radio receiver, MinimOSD, GPS, etc while the APM is powered especially while powered only through the USB cable.
[/color]