Skip to main content

Topic: 25. MITING MALEGA LETALSTVA LESCE 15.8.2013 (Read 7387 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: 25. MITING MALEGA LETALSTVA LESCE 15.8.2013

Reply #15














Odg: 25. MITING MALEGA LETALSTVA LESCE 15.8.2013

Reply #16
Kakvi modeli, pa ovo je predobro...

Svaka čast za fotke! Zna se znanje!

Odg: 25. MITING MALEGA LETALSTVA LESCE 15.8.2013

Reply #17
super,,

jel netko primjetio zanimljiv mix komadi za ovaj manevar, spoileroni na krilu  ;)



Odg: 25. MITING MALEGA LETALSTVA LESCE 15.8.2013

Reply #19


jel netko primjetio zanimljiv mix komadni za ovaj manevar, spoileroni na krilu  ;)



Nisam primjetio ;) ... samo sam ih htio sto prije odabrat, sredit i uploudat ;)

Odg: 25. MITING MALEGA LETALSTVA LESCE 15.8.2013

Reply #20
btw. taj avion ima najvece elerone koje sam u zivotu vidio, sliko ih iz svih kuteve ;)




Odg: 25. MITING MALEGA LETALSTVA LESCE 15.8.2013

Reply #21
super,,

jel netko primjetio zanimljiv mix komadi za ovaj manevar, spoileroni na krilu  ;)



Vidio sam ja par puta, ekipa si olaksa harrier, smanji wing rock i slicno. Moram probat :)

Odg: 25. MITING MALEGA LETALSTVA LESCE 15.8.2013

Reply #22
 :) ODLIKAŠI !!!  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: 25. MITING MALEGA LETALSTVA LESCE 15.8.2013

Reply #23
gledajući ove slike nemogu da se ne zapitam ZAŠTO SMO ZAOSTALI TOLIKO U MODELARSTVU? Jesul krivi trgovci? dali smo toliko daleko od austrije i dostupnih dijelova? ili su na rane devedesete toliko zakočile u napredku.

Odg: 25. MITING MALEGA LETALSTVA LESCE 15.8.2013

Reply #24
Pa samo usporedi place kod nas i kod njih i bit ce ti malo jasnije ;-)
U mojoj struci je omjer i do 1:5  :'(

 

Odg: 25. MITING MALEGA LETALSTVA LESCE 15.8.2013

Reply #25
zaostali u modelarstvu jer od njega halapljivci nemaju zaradu. i nije interesno otvoriti shopove, izgraditi popratne terene i sadrzaje, pomagati klubove, interesirati mlade generacije. vrijednije je recimo dvodnevno u godini skijanje na sljemenu koje potrosi vode za cijelu godinu jednog manjeg grada..ili dati lovu propalom hajduku i dinamu koji nisu nista od nje napravili  ;)

lijepa nasa,jel... ::)

no zato cemo kod susjeda gledati kako to lijepo moze biti. bravo susedi,prava divota u zraku  :P
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.