Skip to main content

Topic: Kavez oko quada, za one koji cesto krse (Read 1687 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kavez oko quada, za one koji cesto krse

Reply #1
Meni bi dobro došao ponekad :) :)

Odg: Kavez oko quada, za one koji cesto krse

Reply #2
Uf kako sam ja svog zapucao u zemlju u ful gasu  mislim da bi taj kavez rastavio na atome , hehe,  :D

Odg: Kavez oko quada, za one koji cesto krse

Reply #3
Ne priznajemo odgovor dok ne vidimo video  :D . A imaš mehaničara u Dubravi pa neka ga sastavi. 8)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Kavez oko quada, za one koji cesto krse

Reply #4
da je od ne znam čega, sumnjam da bi spasio ovu hexu iz Poljske  :o

CRASH - DJI Naza with reversed prop/motor rotation = disaster!

mislim da je to najorginalniji zvuk pada multija ikada, karbon + asfalt
na sreću bez posljedica po ostale, dobro da nitko nije igrao nogomet....
(krivo okrenuti propovi i rotacija motora)

Odg: Kavez oko quada, za one koji cesto krse

Reply #5
Nešto slično se i meni dogodilo s Y6 SCORPION. Ostavio ga uključenog a počeo prčkati po kanalima-modelima na stanici. Prebacio ga na kanal od EASYSTATA gdje je trotle bio reversan. Mali poletio ko raketa u zrak. Kontroler ga održavao u horzontali ali počeo se penjati i bježati ko ovaj . U panici sam polugu gasa digao dokraja i on je pao s 10m visine. Ali na zemlju ( a gdje bi drugdje :-) )
Samo dvije elise pukle i jedan motor ispao iz držača. Štete nikakva, ali pouka - NE PRČKAJ PO STANICI DOK JE KONTROLER UKLJUČEN NA BATERIJU.  :D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Kavez oko quada, za one koji cesto krse

Reply #6
Ovo je prebolesno, jos ovaj zvuk loma na kraju. Bodul to sam furao na fpv kameru koja je imala problema sa svijetlom, zato sam sprasio, jebiga zemlja se prebrzo stvorila, hehe, sad na gopro je ok, ali moze bolje. Sto se tice vec sam ja odavno sam svoj mehanicar, nije to neka nauka.

Odg: Kavez oko quada, za one koji cesto krse

Reply #7
Quote
mislim da je to najorginalniji zvuk pada multija ikada, karbon + asfalt

Da da meni je taj zvuk dobro poznat, dapače po zvuku mogu procijeniti jeli quad,hexa ili okta dernula o asfalt... :) :) :) :)

 

Odg: Kavez oko quada, za one koji cesto krse

Reply #8
Sekile, zezam se. Znam da možeš sam sve srediti. A s mehaničarem sam bio jutros na letenju. Zapravo iznad naše ekipe je proletao jedan FPV Bixler. Kolega Daglas je krilom jurio iznad piste da vidi odakle dolazi taj avion, te su se sreli u zraku i dog fajting opalili. Tek nakon pola sata dolazi siva Toyota i Jazavac u njoj  :D . Tada je pala spika i smijurija na događaj. Prije su im se upoznali avioni nego Dalas i Jazavac.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(