Skip to main content

Topic: Sky Cruise 2400 jazz mod (Read 39709 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #150
Dali netko zna gdije uploudati video a da bude u 60p?

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #151
Već sam počeo mozgati koji k... će ti takve kamere na avionu ha ha ha...ali koliko te poznam nebi me čudilo da i to izmisliš :D :D :D

Jedino vimeo ima dobru rezoluciju slike, pa pokušaj tamo.
Neznam koliko frameova ima kod reprodukcije...
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #152
da ali tamo je ogranicenje 500 mb za file, a moraš biti pro user da možeš više a i onda je upitno koliko možeš uploudati .
Bio sam na vimeo pro user prije 2 godine pa nisam se baš oduševio mogučnostima, s obzirom da je na youtube besplano sve uploudaj koliko hočeš.


Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #154
I kad cemo probat Skyhuntera opremiti sa gimbalom? Jesi bacio matematiku izlazne cijene?


Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #156
I kad cemo probat Skyhuntera opremiti sa gimbalom? Jesi bacio matematiku izlazne cijene?

Cijena za komplet gore bi trebal biti između 300 i 350 eura za komplet koji uključuje :
2 elektronike, 3 motora, gimbal ,antivibraciski mount sastavljanje i podešavanje. :)
S time da radim još sitne dorade više kozmetičke naravi, tipa rupice za kablove i takve sitnice. :)

Gimbal bi trebao biti plug and play znači staviš ga na avion bez razmišljana o vibracijama spojiš kablove za kontrolu pitch pan i roll u prijemnik bateriju i u zrak. :)

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #157
Kolko bi koštao ovakav gimbal za u ruku? Ne znam da li je najpametniji izbor, tj. koliko osi treba imati, znaci za snimanje longboard downhilla.
Zamišljam ga kao ručkicu ispod koje visi kamera (najbolje GoPro), tako i inače snimamo ali bilo bi brutala da imamo gimbal.

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #158
I kad cemo probat Skyhuntera opremiti sa gimbalom? Jesi bacio matematiku izlazne cijene?

Ako hočeš možemo ga staviti na tvoj avion da vidiš kako radi sa tvojim kada budeš letio.

Prilično lako se montira i skida.

Napravljen je tako da se može skinuti i staviti za svega par sekundi.
budem stavio slike kako izgleda kada je montiran na avionu :)

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #159
Kolko bi koštao ovakav gimbal za u ruku? Ne znam da li je najpametniji izbor, tj. koliko osi treba imati, znaci za snimanje longboard downhilla.
Zamišljam ga kao ručkicu ispod koje visi kamera (najbolje GoPro), tako i inače snimamo ali bilo bi brutala da imamo gimbal.

Gimbal radi iz ruke super ako se misli samo za to koristiti ne treba niti antivib mount znači može biti lakši 100 grama još. :)

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #160

I kad cemo probat Skyhuntera opremiti sa gimbalom? Jesi bacio matematiku izlazne cijene?

Ako hočeš možemo ga staviti na tvoj avion da vidiš kako radi sa tvojim kada budeš letio.

Prilično lako se montira i skida.

Napravljen je tako da se može skinuti i staviti za svega par sekundi.
budem stavio slike kako izgleda kada je montiran na avionu :)

Vrlo rado bi da ga probamo staviti na Skyhuntera!!! Javi kad je spreman za probu!

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #161
ja sam spreman odma ako hočeš dođi sada da probamo po ovom vjetru. :)

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #162
Ma jok, šljakam! Javim se onda kad cu ja moc! Pozz

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #163
Nice! Joj kak se veselim probi toga... A nikak da skupim vrijeme da dodem.

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #164
Ja se nadam sutra da bi mogo odletit konačno nešto konkretno.
Sada sam stavio konačno taj šugavi kabel za gopro da malo vidim šta radim, a ne napamet vrtim ono od prilike.(još je i dobro ispalo s obzirom da nisam ništa vidio). :)
Baš se veselim ako sutra vrijeme dopusti da malo letim fpv.