Skip to main content

Topic: Rhino vs Zippy Compact, koje kupiti? (Read 2259 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Rhino vs Zippy Compact, koje kupiti?

Kakva su vasa iskustva (3S 2200 25C- 35C)?

Odg: Rhino vs Zippy Compact, koje kupiti?

Reply #1
Meni osobno Rhino puno bolji od Zippy, iako će ti vjerojatno mnogi reći drukčije :)

Zippy nekako osjetljiviji na prepražnjenje i povećani "izvoz" struje, Rhino šuti i trpi :D

Odg: Rhino vs Zippy Compact, koje kupiti?

Reply #2
6 zippy batki ubijam vec jako dugo i mogu reci da ni jedna nece davati toliko ampera!  2200mah 25c daje konstantno 87ampera i praznim ih do jaja!
ni jedna se nije napuhnula!

Odg: Rhino vs Zippy Compact, koje kupiti?

Reply #3
Hoce li Zed ta rhino baterija dati konstantno 87ampera! Rhino je ubiti zippy baterija!

Odg: Rhino vs Zippy Compact, koje kupiti?

Reply #4
Ne znam prijatelju, nisam ju nikad probao stavit u Kamikazu :D

Samo mogu reći da mi se NIKAD nije napuhala (za razliku od Zippy Compact)
Možemo probat kad bude živ opet neki setup smrti :D

Odg: Rhino vs Zippy Compact, koje kupiti?

Reply #5
A kada se zippy compact napuhnula?

Odg: Rhino vs Zippy Compact, koje kupiti?

Reply #6
Zippy sam drzao pune 3minute u ful gasu pri 87ampera i dalje su svih 6 kao nove! Ni jedna nije napuhnuta!

Odg: Rhino vs Zippy Compact, koje kupiti?

Reply #7
Moja se napuhuje svaki put dok je letim, dok Rhino ne.

Znam da se tvoje napuhuju uredno u avionima pa se kasnije ispuhnu, meni inače ne (osim Turnigy i Zippy naravno :D )

Odg: Rhino vs Zippy Compact, koje kupiti?

Reply #8
Moje se znaju jedino napuhnut, kada ih Drzim ful gas od pocetka pa sve dok ih neispraznim do kraja! S tim da cupam konstantno 87ampera, a te batke bi trebale davati svega 55ampera! Sve u svemu svih 6 zippy kojih imam su kao nove i niti jedna se nije napuhnula niti najmanje!

I da nezaboravim reci da sam ih znao zaljepit u pod, pri brzinama sa preko 150kmh!

Odg: Rhino vs Zippy Compact, koje kupiti?

Reply #9
A i Zed si zaboravio da je ta tvoja jedna zippy bila u mom zagiju koji je isto vukao 87ampera!

S tim da tvoja 20c i nije compact vec flightmax!

Odg: Rhino vs Zippy Compact, koje kupiti?

Reply #10
Tnx na vasim misljenjima!
Do sad sam koristio Rhino 3s 2250 25C, verovatno cu uzeti dve Zippy- ce, pa cu videti.
U svakom slucaju, hvala!

Odg: Rhino vs Zippy Compact, koje kupiti?

Reply #11
sve su 3s-2200(rhino 2150)-25C zippy(1), 30C rhino(8)

zippy-minutazom kao i rhino, snagu nisam tada znao mjeriti niti imao cime no odokativno tu negdje iako mi se cinilo slabija od rhino

rhino-nakon vise od godine koristenja neke su se napuhnule, neke onako, pomalo nista strasno. neke sam zabio u pod, spigale se, napuhnule no i dalje rade. dve su se prilikom pada unistile i cekaju da ih pretvorim u 2S

rhino u startu skuplji no to nadoknadi time sto je laksa batka pa se ranije dalo skombinirat to sa shippingom i dodes na isto. a snagom su mi se cinile najjace od svih 3S koje sam imao-zippy,nano,art-tech i raznorazne no-name. uzeo ih na preporuku starih gurua i kaj reci,letjele su, ja ih trgao i to je to. minus bi stavio jer su se kako ne letim, iako stavljene u storage mod, u lipo-bagu ipak napuhnule kaj ce reci-SVE SE BATKE NAPUHUJU. a uredno su odrzavane i skladistene.

nisam pratio kako sada stvari stoje s cijenama i shippingom, i dali su i dalje rhino u vrhu ponude po kvaliteti i snazi, no kako sam poceo shopingirat po švagiju a i odlucio malo sam ekperimentirati jer mi je nekako vise dosta lovackih prica, prešao sam na švagi EXPERT batke i kaj reci, totalni preporod...niti se napuhuju, odlicno rade, pokazuju super snagu a cijenom su tu negdje...do sada isprobao GREEN i GOLD liniju batki, sve 4S i za sada kako rekoh, prezadovoljan, a batke niti pokazuju zamor niti pokazauju tenziju napuhavanju...

isprobao sam i e-flite 3s 3300mah batke i mogu reci da odlicno rade.

najbolje od svega je kaj batke nisu toliko skupe kao neke razvikane a rade sasvim solidno(za amatera modelarstva ;) )


Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Rhino vs Zippy Compact, koje kupiti?

Reply #12
kupiš one koje imaju dobro cijenu...
vrebaš...  i kad osvane dobra cijena - ubodeš !! sve to sa HK-a ti je tu negdje po kvaliteti... Bilo Turnigy, Rhino ili Zipice... isti Qua...

 

Odg: Rhino vs Zippy Compact, koje kupiti?

Reply #13
Momentalno su najbolje zippy compact i najlakse!

Turnigy vise nikada!