Skip to main content

Topic: Nabava početničkog Tx i Rx (Read 3362 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nabava početničkog Tx i Rx

Pozdrav naime u nabavi sam novog radia sa HK pa imam dilemu izmedju

http://hobbyking.com/hobbyking/store/__16239__HobbyKing_HK6S_2_4Ghz_FHSS_6Ch_Tx_Rx_Mode_2_.html  

http://hobbyking.com/hobbyking/store/__9042__Hobby_King_2_4Ghz_6Ch_Tx_Rx_V2_Mode_2_.html.

Pa ako mogu dobit mišljenja kojeg da kupim kao apsolutni početnik i kojem su jeftiniji reciveri i ako može da mi ih odmah linkate. Hvala unaprijed
Chance of winning a battle is inversely proportional with the amount of polish players on team.

Odg: Nabava početničkog Tx i Rx

Reply #1
ako mozes jos malo para dodati onda turnigy 9X

Odg: Nabava početničkog Tx i Rx

Reply #2
uzmi hk t6a bit ces zadovoljan dosta dugo
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Nabava početničkog Tx i Rx

Reply #3
ako mozes jos malo para dodati onda turnigy 9X

Letim na toj stanici ( posuđujem od frenda ) medjutim on ima frsky tx i rx. i kada mi je bixler ostao n drvetu morao sam ga pilit ( da stvar bude bolja dok je padao završio je na drugom drvetu  ??? >:( ) samo radi tog šugavog 30 dolara vrijednog prijemnika. želim si za početak kupit stanicu za koju će me bolit dupe i ako ona ostane na drvetu bacajući je u model u krošnji  :P. mene samo zanima najjeftiniji prijemnici dok se ne naučim letit pošt i ako uspijem avion natjerat u zrak preko 20 metara od mene ne vidim ništa ( čitaj adrenalin )
Chance of winning a battle is inversely proportional with the amount of polish players on team.

Odg: Nabava početničkog Tx i Rx

Reply #4
onda ces bit zadovoljan s hk t6a,btw igraj simulator! bez toga ces samo krsit besmisleno modele
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Nabava početničkog Tx i Rx

Reply #5
onda ces bit zadovoljan s hk t6a,btw igraj simulator! bez toga ces samo krsit besmisleno modele

Vjeruj mi imam phoenix rc kojeg pičim preko xbox joysticka ( kontrole su koma ) i vjeruj mi mogao bi i jumbo jet parkirat. Tzv simulacija nije ni blizu po MOM iskustvu pravom letenju
Chance of winning a battle is inversely proportional with the amount of polish players on team.

Odg: Nabava početničkog Tx i Rx

Reply #6
gle ja sam skrsio 1 i pol f16-ku prije 3 mj,otih pol sam popravio nabacio elek. i instaliro si najgori moguci simulator na sijvetu ''FMS'' i skinio si parkjet f22 za njega,u roku od 20 min igranja oso letit i to je bio prvi uspjesan let u mom zivotu,samo zahvljajujuci simu tako da kakav god daje koristan je (priv uspjesan let,manje vise jer je taj f16 imo oko 750gr :D )
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: Nabava početničkog Tx i Rx

Reply #8
Ima li još netko za nadodati, savjetovati prije kupnje?
Chance of winning a battle is inversely proportional with the amount of polish players on team.

Odg: Nabava početničkog Tx i Rx

Reply #9
ili kupi 9x za malo vise love ili kupi t6a to su 2 najuspjesnije stanice od hk-a
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Nabava početničkog Tx i Rx

Reply #10
Bolje je kupit 9X.


Odg: Nabava početničkog Tx i Rx

Reply #12
Turnigy 9x je zakon. Esky ćeš morat prodavat ko on
zato što nebude imala postavke za neki komplisiraniji
model. I možeš je programirat ko svaku drugu stanicu.
Bez tvrdih osjećaja kolega šišmiš.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Nabava početničkog Tx i Rx

Reply #13
ako mozes jos malo para dodati onda turnigy 9X

Letim na toj stanici ( posuđujem od frenda ) medjutim on ima frsky tx i rx. i kada mi je bixler ostao n drvetu morao sam ga pilit ( da stvar bude bolja dok je padao završio je na drugom drvetu  ??? >:( ) samo radi tog šugavog 30 dolara vrijednog prijemnika. želim si za početak kupit stanicu za koju će me bolit dupe i ako ona ostane na drvetu bacajući je u model u krošnji  :P. mene samo zanima najjeftiniji prijemnici dok se ne naučim letit pošt i ako uspijem avion natjerat u zrak preko 20 metara od mene ne vidim ništa ( čitaj adrenalin )

Imaš jedno provjereno odlično rješenje, a niš ne košta. Letiš tam di nema drveća u radijusu od 500m.

 

Odg: Nabava početničkog Tx i Rx

Reply #14
onda ces bit zadovoljan s hk t6a,btw igraj simulator! bez toga ces samo krsit besmisleno modele

Vjeruj mi imam phoenix rc kojeg pičim preko xbox joysticka ( kontrole su koma ) i vjeruj mi mogao bi i jumbo jet parkirat. Tzv simulacija nije ni blizu po MOM iskustvu pravom letenju

Stavi modele na 100% i probaj ih voziti preko kontrolera koji je za to zamisljen (stanice). Ne bi se bas slozio kako nije ni blizu po iskustvu, a sto se tice parkiranja jumbo jeta, vjerovat cu ti kad sa The Beastom u naopakom letom dotaknes kormilom zemlju i nastavis voziti :)