Skip to main content

Topic: tko ovo odgaja? ...  (Read 1698 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tko ovo odgaja? ...

stvarno sam ja u pocecima modelarstva znao se gubit sto se tice mijesanja pojmova (vecini dobro poznata moja izreka od baterije koja ima 2200kv :D ) ali sve to ide i prođe...Ali bar znam da nikad nisam bio ovakav kao ovaj klinac,zeli se pocet bavit modelarstvom bio kod mene vec par puta ja mu dao deprona upute razne itd ... Veceras mi se mali javi i kaze e znas prije godinu dana si mi obeco napravit kit,ja mu kazem da mu kit ne treba jer nema elektroniku a ak obas oce za neku malu cifru (100kn) mu ga napravim a evo ovdje sto je on meni na to odgovorio ... Sta vi mislite o ovakvoj djeci? ... ja sam osto bez rijeci
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: tko ovo odgaja? ...

Reply #1
ja tu nevidim nista strasno, ja sam poklonio modela i modela,nisam trazio ni lipe, mislim da si malo pretjerao sa 100kn za komad deprona, koji cak ni na izgled nije nesto extra >:( , pogotovo netkom tko tako nesto zeli, a nezna odkud ni kako kreniti!  ni nekuzim zasto si pokrenio ovaku temu koja po meni nema nikakvoga smisla!

Odg: tko ovo odgaja? ...

Reply #2
gle nisam u mogucnosti da poklanjam modele a mislim da 100kn i nije nesto pretjerano za super stabilan avion s svim spremnim za ugradnju elektronike,temu sam pokrenio ne znam ni sam zasto jer me jednostavno mali raspizdio s tim skuzio bi da mu nisam objasnio milion puta al ovo je bila jednostavno kap koja je prekrila casu,dao sam mu deprona i tonu linkova i uputa a on jednostavno ne zeli radit... Ako admin zeli slobodno nek izbrise temu posto sam je napravio u ljutnji i sad sam skuzio da je beskorisna :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: tko ovo odgaja? ...

Reply #3
Mišo znači ti si taj tip sa screenshota kaj žica depronce okolo  :D
MAK Zapad

Odg: tko ovo odgaja? ...

Reply #4
Mišo znači ti si taj tip sa screenshota kaj žica depronce okolo  :D
hahaha :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: tko ovo odgaja? ...

Reply #5
''Put do pakla popločan je DOBRIM namjerama''... :( >:(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes