Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1040980 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3001

Dag uvijek ima zakon videa  :D , e a nije te malo navlacila ona bijela klupica  8)

Hahaha naravno da jeee, i ti to naravno osjetis... Ali dost je niska i ima bisene trave ispod. Mozda next timevprobam. Mamio me i krug oko te zgrade ali nije bas 5,8 za to... Al i to cu probat.


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3003
Predobro leti frend

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3004
Mah.. par parova ubijenih propova, malo utucen motor, i puknuta ruka, i to sve prednja desna, sve uspjesno sanirano i spremno za polazak na kripton ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3005
haha koja si ti budala :D :D :D
presuper mi je plašt kak se miče...
zakon video... bravo bravo ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3006
Lako je tak kad imas quadich sa puno konja i remus auspufom  8) 8)


Bravisimo El Ironic


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3008
Fala drugovi ;D ma trazim ga vec dulje vrijeme i onda nakraju legica kupim, na zadnjem crashu sam ga razapeo, popadale ruke i noge sa tijela :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3009
Od jučer... Igrao sam se i sa manualom ali visoko pa nije neka snimka pa nisam stavio u montažu. Snimka je mirnija, manje se bacakam ali kako sam rekao već, kao na velikoj lopti u cirkusu, stalno nekam padam... Općenito mi je najveći problem kaj niš ne vidim. Zato sam i tu okinuo brezu, vidio sam grančice pol sekunde prije nego sam u njih uletio.

So easy

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3010
Bravo Dag, ovo vec izgleda belosvetski. S kojom kamerom snimas

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3011
Kak to mislis sa kojom? Mobiusom...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3012
Daj si stavi ovaj zadnji 2.33 firmware jer tu podesavanjima slike imas opciju LOCK WB. ima puno manje problemackad ides iz svijetlog u tamno

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3013
Hahahaha kako si ga okacio ko sunkicu :D odlicno,ja ocekiva neki flipic 8)