Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1044248 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5295
 8) Livada je zakon. Na njoj samo vuci i hajduci

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5296
Jee! Super je livada! Za nju rado putujem 13km. Sam brijem da cu si napravit neki kofer za grijanje baterija.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5297
stari moj.... 13 km :D jos si na pocetku  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5298
a da to ni nije tak puno.. u onu sumu putujem 20km i onda jos 20tak minuta hoda sa opremom i jednom smijeru tako da je ovo ok  8)



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5301
Ma ima da ga satrem ko budalu u najvece drvo , tolko me vec ispi... da ga nemogu vise gledat  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5302
Frend uzeo na banggodu Openpilot Revolution sa GPSom pa me zamolio ako mu ga mogu ubaciti u minija, ajde da i to cudo tehnologije probamo. Uglavnom sve sam povezao, GPS radi ko mutav, ako je vjerovati specifikacijama lovi i glonass satelite pa bi trebao biti precizniji. Jedino neznam zasto je toliki,ali ajd, ko mala satelitska. Prvo paljenje na livadi, makina odradila home position u cca 15 sec, ludilo. Zasad ga probao u manuali, moram jos prouciti te GPS fore, RTH, waypointove pa cu znati vise. E da dobio i OPlink, kao neka 433MHz veza izmedju njega i PC , ali nisam to jos skuzio kako upariti , ima vremena.


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5303
Taj revolution me opako zanima, tako da pratim, kak sam ti vec i reko. Ovo je gps klasicne velicine, ko za nazu? Imas na banggood i ovih malih, bas za minije i za revolution.

http://www.banggood.com/OP-GPS-for-Openpilot-CC3D-Revolution-EVO-Atom-Mini-CC3D-Filght-Controller-p-1000066.html

Op link, neznam kako radi, ja sam na 433 mhz ionako, pa ga nebih ni koristio, ali znam da se Marko (srepfler) zanima za to, pa cemo mozda uskoro i saznati kako radi :)




Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5304
cim mi krene sljedeci diners obracun, krenut ce i revo sa benguda  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5305
Mozda danas malo isprobam gps funkciju pa cemo vise znati.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5306
Samo redovno izvjestavaj :)

Pitanja na koja ces moci odgovoriti:
Da li on u GPS modu radi nesto kao naza, ono, ublazava pokrete sa smanjenim pidovima i "stick scalingom" ili je gps mode isto kao i manuala, ali uz rth?

Da li ima klasicnu kalibraciju kompasa ko i naza? Ili kako je to rijeseno?

Nadam se da kad je u gps modu nisi jako ogranicen pokretima, ono, spustanje, i tako.


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5307
Jurica, biljezim se i ja za jednoga ali, kao i Ironic, cujemo se jos.

Lp. Sveto



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5309
aloo momak šta radiš to po Osijeku :) ..... odličan let-uživao sam u videu....