Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1044303 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #885
Aaaaaaa,odkad pravim ovog malca non stop neka sranja. Najnovije sranje je to što sam danas nakon leta kojeg sam podijelio sa vama,raspakovao quad,i prepakujem sve na CC3D. I prilikom podešavanja skontam da ne radi prijemnik. Kad tamo kinezi mamu im je...,zamjenili crvenu i crnu žicu na izlazu sa CC3D. I spržim prijemnik. Aaaaaaaaaa!!!!!! >:( :o I to prijemnik FrSky,25$. Skuplji prijemnik od ploče. I sad ne znam šta bi: Dal bi čekao mjesec dana da stigne novi,ili da prepakujem na stock modul i prijemnik od Fly Sky TH9X (ista kao Turnigy 9X,samo drugo ime i boja,elektronika je ista) ??? ??? Leti li neko od vas minija sa običnim modulom na takvoj stanici?
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #886
Za sve koje planiraju slagat neki manji quad da podijelim po meni savrsen setup koji je doslovno ludilo. ja imam takav samo sa tiger motorima i to je nevjerovatno kako to ide, a sa ovim cobra motorima na 3S je fantazija, a na 4S da ne pricam. Moj quad je RTF sa batkom 2200 i gopro tezak 750g, a svaki motor na 3S ima 720g potiska na 6x4.5 propeleru sto znaci snage i vise nego dosta.


Znaci treba neki frame tipa sto reze jazavac ili slicno na kojeg idu 6" propeleri, blackout je izbacio 330 model. Uglavnom nikakvi DJI frame-ovi sa plasticnim rukama ili one gluposti sa hobbykinga, nece letiti tako dobro




Motori - Cobra CM-2208 2000kv
[/size]
[/size]http://www.rcdude.com/servlet/the-2756/Cobra-CM-dsh-2208-fdsh-20-MultiRotor-Motor/Detail


[/size]ESC- Blueseries 20A

[/size]http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__13430__HobbyKing_20A_BlueSeries_Brushless_Speed_Controller.html


[/size]Propeleri - HQ 6045 6x4.5 , ne uzeti 6x3 jer nije isto, doslovno ogromna razlika, ne kuzim zasto

[/size]http://flyduino.net/HQ-6045-6x45-CF-reinforced-Propellers-Set-2-CW-und-2-CCW


[/size]Kontroler - Naze32 ili CC3D









Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #887
Super da si to podijelio sa nama. Mislis da nebi jednako dobro radio onaj 4 u 1 esc 25A sa HK?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #888
Bilo bi ok, znam lakse ga je sloziti, ljepse ispadne, mada je ipak bolje nesto sa simonk. Bio ujutro sa frendom na jarunu koji ne kuzi bas previse te multije i prvo mu provozam ovog najmanjeg, on odusevljen, ali kad sam zajurio zverku lik je bio komentar A u pi..... sto je ovo. Ja njemu V8 verzija  ;D. Ludilo kako ide, brzi od hexe i jos je ful locked in

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #889
Moje pitanje je Cobra ili Sunnysky? Znaš da ovih dana naručujem.  :-X
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #890
Ove cobre neidu na 5" propove, trebas 6" a tebi to ne stane. Ja sam dao kod jazavca izrezati mrvicu veci  frame gdje ide pa zato. Problem je u tome sto su ove cobre 2000kV , a sunnysky 2300Kv. Ako mislis ostati na istom setupu uzmes sunnysky


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #892
Hahahahahah baš si morao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #893
To moramo napravit sa boljom pirotehnikom...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #894
To moramo napravit sa boljom pirotehnikom...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #895
E da je neka raketa bila zavezana da mu da jaci potisak, mozda bi bio bolji dozivljaj :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #896
Da i mislio sam iza zavezati par, bilo bi veca fora

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #897
Ali teško je složit da sve eksplodiraju u isto vrijeme... :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #898
Največi problem bude ti bio nabavit raketu ali ak nabaviš ja ti mogu napravit paljenje na prekidac na stanici tak da možeš u zraku opalit kad hoćeš.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #899
jesi se uljudio, ali i dalje radite peezdarije  :D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(