Skip to main content

Topic: extra 300 sti (Read 9101 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: extra 300 sti

Reply #15
Evo još slikica. Sada nemam vremena objašnjavati postupak ali postoje dvije verzije. Prva koja je izrezana Mirtu. Doljnji dio trupa je pod kutem. I druga gdje je isti zaobljen. Veličina se skalira i najviše mi ovisi o dimenzijama stola za rezanje. Mislim da bih mogao rezati do 2m raspona. Model je Konstruiran prema 3 view-u odnosno tlocrtu nacrtu i bokocrtu.
Čim mi posao dozvoli dat ću više informacija.


Odg: extra 300 sti

Reply #17
Tak se radi s rezalicom...strasno :)
Ajde, uzmi nam novac vise :D

Odg: extra 300 sti

Reply #18
Kako? Vako?
A di su kotaći?

Odg: extra 300 sti

Reply #19
Ma lako za ketace!


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: extra 300 sti

Reply #20
Zed, nemam pojma koliko bu kostal model,to ti reze moj kum nostromo, ali sigurno prihvatljivo :)  Toki,svasta se da iskombinirati,vrsta materijala, velicina,cvrstoca...masti na volju 8) Diogen, furnir coto jako dugo postoji u modelarstvu,barem sam ga ja puno koristio,jer balze nije bilo u vremenu kada sam poceo s modelarstvom.mrvicu je tezi od balze,ali je zato puno cvrsci a cijena 3000mm x 200=7kn 8)

gdje uzimaš taj furnir ?
Cesna 1,6 m nitro
F-14 Playboy edf
Easy Glider Pro
Extra 260 PA
Extra 300 ( pred kraj izrade ), Pitts u izradi

Odg: extra 300 sti

Reply #21
Zed, nemam pojma koliko bu kostal model,to ti reze moj kum nostromo, ali sigurno prihvatljivo :)  Toki,svasta se da iskombinirati,vrsta materijala, velicina,cvrstoca...masti na volju 8) Diogen, furnir coto jako dugo postoji u modelarstvu,barem sam ga ja puno koristio,jer balze nije bilo u vremenu kada sam poceo s modelarstvom.mrvicu je tezi od balze,ali je zato puno cvrsci a cijena 3000mm x 200=7kn 8)

gdje uzimaš taj furnir ?
furnira imas u Furniru,i drugim specializiranim ducanima koji prodaju furnir 8)

Odg: extra 300 sti

Reply #22
Mirt kak napreduje Extra?


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: extra 300 sti

Reply #23
jeste smislili cijenu za kit - verziju... i da li može biti od plavog stiropora ?

lp


Odg: extra 300 sti

Reply #25
jeste smislili cijenu za kit - verziju... i da li može biti od plavog stiropora ?

lp
moze biti i od crvenog (stirodura),i naj obicnijeg bijelog.nemrem ti nis reci u vezi kita jer sad nemam ni malo vremena koje bi utrosio za modele,kum nostromo ide na kosovo 3 mijeseca,tak da neznam kad bi se mogao izrezati koji kit 8)

Odg: extra 300 sti

Reply #26
O jebemu zakaj su u ovoj drzavi svi s dobrim rezalicama uvijek zauzeti :)


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: extra 300 sti

Reply #27
Zed... i ja imam dobru rezalicu ... i slobodan sam...  :D :D :D :D
šalu na stranu... jučer sam izrezao *ebena krila... od plavog stiropora... a sve pomoću žice, šablone i mirne ruke...
vjeruj mi da ako se želiš potrudit, doista možeš izrezat hrpu super stvari bez CNC stroja.. pod pretpostavkom da nisi gotovan...  8)

Odg: extra 300 sti

Reply #28
Rezali smo Zed i ja vec dosta stvari i uvijek je ispalo savrseno!

I vjeruj mi, ako netko nije gotovan, to je Zed!

Odg: extra 300 sti

Reply #29
Ma ja sam totalno gotovan al nemam gotovine pa moram sam delat :D

Rezali smo Zagije, a dva Edgea 540 sam sam slagao bez rezalice, znaci bjesomucno smirglanje stiropora (fuj)

Sad smirglam Speedya vec mjesec dana, svjestan sam da nije vrijedan toga ali ocu da ispadne maksimalno aerodinamican :)

BTW ima ko za posudit GPS logger?


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free