Skip to main content

Topic: Long range FPV 110 km (Read 18939 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Long range FPV 110 km

Reply #60
Bok!

Svaka čast za let od 14,5 Km   ;)
Vidim da koristiš 4S baterije, pa me zanima kako napajaš video link i OSD? Pročitao sam u drugoj temi da planiraš koristiti regulator. Je li to neki kupljen regulator ili neko homemade rješenje? Je li bolje rješenje imati odvojeno napajanje 3S baterijom ili regulator?

Odg: Long range FPV 110 km

Reply #61
Za regulator korisitm ovo http://www.foxtechfpv.com/foxtech-auto-stepupdown-regulator-naked-2a-p-200.html
Sve se napaja preko iste baterije.
E sada dali je bolje to odvojit treba probati.
U svakom slučajuj ču se morati poigrati sa videolinkom jer sada imam crte preko ekrana tako da to nije snjeg ili nešto slično tome nego jednostavno nešto smeta sada kada sam uzemljio kameru.
Od kada sam to napravio videolink zeza sada jedino ako u njega sada ulaze te smetnje pa da i njega uzemljim treba isprobati.

Odg: Long range FPV 110 km

Reply #62
OK, hvala na odgovoru i linku.. Imam u planu FPV zagi na 4S, pa se malo dvoumim dal uzeti 2x3300 ili 2x3700 mAh ili jednu 5000, da li odvojenu bateriju za video link, pa da ispadne cigla na kraju  ;D Nešto budem smislio...

Odg: Long range FPV 110 km

Reply #63
Nesto veliki Zagy.1,6m?
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: Long range FPV 110 km

Reply #64
Ne, 140 cm, Zagi XL  ;) Ma to več duže vrijeme razmišljam, sad sam krenuo lagano u nabavu dijelova, pa da bude do proljeća  :)

Odg: Long range FPV 110 km

Reply #65
Mislim da je za 1,4 vise nego dovoljno 3S.Ako bas hoces 4S onda bi radje 2*2S 3300.Onako odokativno 1,4m raspona mi je premalo za konfiguraciju sa dvije baterije (poveche) + FPV oprema.Samo baterije imaju cca 500g (koje sam ja zamislio).A sad slobodno neka me kolege isprave.
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: Long range FPV 110 km

Reply #66
Ne slazem se, 140 je super na 4s. Imao sam XLa sa 3s i 4s, 4s duze leti i ima jacu snagu.

Mozes staviti 1x5k ali ti baterija bude virila van iz trupa jer profil nije dovoljno debeo da ju cijelu pokrije. Mozda bolje 2x cca 2,5k. Ako stavis malu 500 mah 3s batku za video, imas za 45 minuta i vise videa a ne tezi nista...

Ali offtopic ste dečki...

Odg: Long range FPV 110 km

Reply #67
OK, fala! Oču baš 4S, zanimao me taj regulator, malo predaleko smo otišli sa zagijima.

Sorry za offtopic, nečemo više  ;)


Odg: Long range FPV 110 km

Reply #69
Nemoj doktore postat takve destruktivne video uratke, ljudi će pomisliti da postupak pomaže.bdw ja na toj kamerici letim bez problema na x8.

Sent from my GT-P7100 using Tapatalk

'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Long range FPV 110 km

Reply #70
Hahaha koji sam ja naivac... Gledam i gledam i onda mislim, a sta ce sad sa cvik cangama...

Odg: Long range FPV 110 km

Reply #71
Pa ja mislio ti uzemljio kučište ko ja , kada ono ošla kamera u papar.
Pa nisi je trebo baš tako bolje bi bilo da si je spojio na 220v.
Ali ako laser leti ne kužim zašto nebi i ti?
 :)

Odg: Long range FPV 110 km

Reply #72
ma došla skurena pa sam im posalo filmić kak ju komadam da mi pošalju novu,
jer su htjeli da im pošaljem ovu nazad, pa sam rekao da pogledaju filmić i da ne šaljem ništa nazad jer je preskup shipping.

Odg: Long range FPV 110 km

Reply #73
hahahaha to Tome tak se rješava "garancija" :)