Skip to main content

Topic: Jeftilen FPV kamerica (Read 1789 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jeftilen FPV kamerica

Dok sam trazio po netu kameru koju bi koristio za FPV, naletim na ovu i gledam specifikacije i super sve izgleda , a cijena samo 27usd. Uzeo ju i bas ju danas testirao u firmi gdje imam profi kamere za video nadzor sa sony super HAD i rezultati su takvi da je slika na ovoj bolja. ???  ::)  Sto je najbolje ima 2.1mm leću tako da je kut gledanja širok, lagani fisheye  što je super za FPV, nešto tipa gopro. Slika je dobra čak i u totalnom mraku, jako malo svijetla joj treba  Čak sam ju testirao dali šprica po nekim frekvencijama , imam u firmi instrument sa spektrom i probao sam na 433 MHz, 1.2GHz i 2.4GHz i sve ok. Evo par fotki i probat cu snimiti neki video sa kompom. Mislim da je to super kamerica za tu cijenu

Spec

 · DSP: Next chip 2090, 700TVL high resolution

· CCD: Sony

· 2.1mm lens

· D-WDR: digital wide dynamic range

· 2D NR: 2D digital noise reduction

· White dot restore

· Image adjustment

· HLC: high light control

· Privacy mask

· Astern guides line

· Dual modes: color, black and white

· OSD control menu


Ebay link

http://www.ebay.com/itm/171121162959?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649


Odg: Jeftilen FPV kamerica

Reply #1
Hvala na linku :D

Vec sam bas tu gledao nedavno, a nisam uzimao jer nisam znao kakva je. Znaci, dala bi se iskoristiti :D

 

Odg: Jeftilen FPV kamerica

Reply #2
Ma super je, prvo kad sam vidio perfomanse i cijenu bilo mi je cudno, ali reko treba probat. Stavit cu je na dexa pa cu probat jedan fpv na cvikama pa cu tocno znati kakva je, ali vec sad mi se ful svidja