Skip to main content

Topic: Pomoć-jedrilica i setup za pocetnika (Read 5601 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pomoć-jedrilica i setup za pocetnika

Reply #15
Decki, kuzim sto svi zelite rec i svi ste u pravu, ali samo dokazujete kao simulator i dobar covjek na livadi opako pobjedjuju u ovoj raspravi.

Problem novog modelara je sto NE ZELI triput slagati isti model. Frustracije dodju brzo :)

Drugo, Zagi, Pizza Box, bilo kakva delta, itd. NISU AVIONI. Bixler je avion sa svim svojim prednostima i manama i kao takav savrsen je. Mozes stavit kameru gore, mozes stavit lampe, gluposti kakve pozelis. Mozes mu podrezat krila, stavit jaci motor i ganjat se dok ga ne ubijes, i nakon 2 minute opet...mogu do sutra pisat :)


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Pomoć-jedrilica i setup za pocetnika

Reply #16
Ja sam naucio letit na zagiju, ali cu uvijek preporuciti bixlera posto daleko najaci model i izdrzi cak i 900wata!

Odg: Pomoć-jedrilica i setup za pocetnika

Reply #17
Hvala svima na savjetim! Cini mi se da sam stekao neki osnovni uvid od kud i kako krenuti sto citajuci stare postove sto kroz vase savjete...
Sto se tice ucenja samog letenja mislim da cu imati pomoc, BuBizgb mi je vec ponodui pomoc oko simulatora i traning moda pa vjerujem da cu taj dio pomalo savladati, nada se sto bezbolnije :)
@faldomak Hvala i Vam na ponudi! Nazalost kako sada stvari stoje ovaj vikend mi je poprilicno nakrcan i vecinom cu ga provest na putu tako da mislim da necu moci, ali nadam se da je u redu da Vas kontakriram na privat pa se mozda dogovorimo za neki drugi puta? Rado cu popricat i poslusat savjete i malo se upoznat s letenjem. Inace nisam u ZG, nego KA, ali posao mi je prek tjedna u ZG, a ponekad i vikendom svratim do ZG. A uostalom za dobit dobre informacije oko modelarstva nije mi problem doci...

Medjutim poprilicno sam zagrijan i za samogradnju i svakako cu probati krenuti s time. To ce mi biti prvi korak. Citajuci malo stare postove prikupljam informacije vezane za samogradnju. Nije samo letenje sto me veseli, nego bi htio i izradjivat modele. Neki dan sam isao u baumax kupit onaj zeleni depron, jer me je zanimalo kakav je tocno materijal u igri. Nekako mi se cini kao ok pocetak za nekog ko ulazi u ovo podrucje...
Za sad prikupljam informacije o tehnikama rada s depronom, itd, pa cu probat i sam nesto rezuckati i ljepiti da vidim kak to ide. Ne mora to ispast da poleti, ali treba covjek pocet od nekud, naici na konkretne poteskoce, radit greske da nesto nauci...

Ovdje sam dosta toga zanimljivog nasao pa cu vjerojatno probati s tako necim:
http://www.flyfreak.net/samogradnja/prva-rc-samogradnja-%28depron%29/

Imam tu jos nekih nepoznanica oko nekih koraka u izradi, al probrljat cu malo po netu, il eventualno otvorit novu temu u samogradnji.


/Marko
 


 

Odg: Pomoć-jedrilica i setup za pocetnika

Reply #18
Samo se ti javi kad god ti paše. Nażalost dani su malo prekratki za letenje poslije posla ali nekaj budemo dogovorili.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.