Skip to main content

Topic: Letenje u Sinju-Piket (Read 323613 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #255
Ekipa , sada je javio Tomo da nisu uvijeti za letenje ,ali se vidimo radi drugih važnih stvari...tko može naravno...LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #256
Hvala vidimo se
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #257
Ocemo u bossa ili?


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #258
Ja san na piketu i mojih 100 kila jeda stoji na sve 4.
Moze di god hocete.
Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #259
Pozdravljam još jednom ekipu modelare!
Evo s kojima sam se vidio danas,a i koji nisu stigli na Piket danas da znaju da mi mogu poslat svoje podatke na mail tomememin@gmail.com pa ćemo dogovorit detalje oko  modelarske sekcije i pridruživanja klubu kao član modelara.
Svi su dobrodošli,bez obzira na adrese,dob ili spol,samo da nas je šta više i da se puno modela leti šta češće.
Pozdrav!

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #260
Ja i kolega Josip zvani Mes dolazimo na Piket danas.
Ja oko 3 ipo,Mes oko 5,pa ako se ko želi pridružit nek navrati :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #261
Jel se ide sutra na piket?
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #262
bit ce ti vrime lose,ja i remote smo se dogovarali za iza vikenda,pon uto sri..ic ce i euformelo sa nama mozda,cua san se maloprije sa njin
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #263
Od ponediljka san na godišnjem(ako nešto ne zahebu) :D pa se javite kad budete dolazili...

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #264
foxxy onda sigurno zovemo :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #265
Onda cu ja iza vikenda s vama :)
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #266
Nemojte mene zaboraviti hahahaha


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #267
bit će nas više nego za vikend haha
 javit ćemo se ja ili remote dan prije ovde na forum
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #268
Mlade kolege , Ponedjeljak nakon 1600 sati na Piketu...valjda će vjeter biti umjeren ,kao i obično predvečer ,a naravno Runje da Te očekujem,Ti si sada, kada nema Skipija , direktor fotografije i glavni eng. zvuka..... :)   Lipi pozdrav 8)
Naravno očekujem i  Tonija....njemu je blizu i lako doći iz Glavica.... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #269
Baš san gleda vrime za sutra,zovu isto lipo vrime,gleda san par dana prije nisu zvali da će bit dobro..možda bi se ja moga zaletit i sutra..Neznan vidit ću kad se dignen
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form