Skip to main content

Topic: Letenje u Sinju-Piket (Read 323667 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #436
Hvala Mirko prijatelju,sve ce doci u svoje vrijeme pa tako i prostorija za nas zelim ti da ti sto brze prođe vrijeme do godišnjega!lijep pozdrav i cujemo se!


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #437
@Mirko , ma znam da je ovo trening ,ali tebi ne treba puno ...mali quad a kamericu već imaš...ma dobro bit će dana...Živio i dolazi više... ;)

@Runje , model je odlično regliran i pilotaža je samo takva... :) ...ovo prizemljenje ne treba Te ljutit  a Ti znaš i zašto...Ostani pri ovom nacrtu i samo smanjuj težinu...naravno dok možeš..Živio mi.

@Toni , jedva sam otvorio dropbox ,ali uspio sam (stari pas i nove finte) ...Tebe i Runju ću ubuduće zvati duo ''Vatra i voda''.... ;D Živio
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #438
Multirotor zapeo na carini u ZG :-(

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #439
@Nino živio , kada sam prije 3-4 godine prešao sa I.C. na E- pogon ,rekli su da sam prešao na ''TAMNU STRANU''.. :o .a ne znam što Tebi reći sada kada si naručio multirotor  :-\ ...možda da si upao u ''CRNU RUPU''.. :D ..Svima Tvojima i Tebi veliki pozdrav ... :)
p.s. U svakom slučaju svi smo u modelarsko-financijskoj rupi bez dna... ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #440
E moj barba Mess multirotor je za malenog Nikolu da nas može snimat iz zraka a trnutno lipin planove za jedan modelić cca 140 cm raspona slično vampiru isto za  Nikolu. A što se tiče crnoga volin crno vino i crne žene .
Pozzdrav ciloj ekipi. Nisu baš puno aktivni ovih dana....

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #441
A tako je moj nino ja i toni odemo tu i tamo ali samo onako na brzaka jer vrijeme je suviše nepredvidivo!l.p dujo,i molim te čuvaj mi te planove mislim da ce trebati i meni![emoji3][emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #442
pozdrav sa sjevera!
evo malo da vas razbudim :) 

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #443
Ooooooooooooooooooo , Živio Mirko, pa ovo je prava firma i prvi tvoj niskokrilac...taman za  privatnu pistu isprid  tvoje kuće...jedva čekam da Te vidim  ;)  
Napomena :Ovi neće pravit tombule po terenu jer ima tricikl trap sa amortizerom ... ??? ??? ???
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #444
naletio u švedskom "njuškalu" na oglas  :)  kolega se oprostio od hobija za smješnu cijenu.  
Hype Cessna 400 Corvallis ,multiplex sx cockpit 7 ch 2.4,dosta serva,elisa ,baterija... ;)

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #445
ima li u svedskom njuskalu da neki kolega ide u penziju pa da ja posaljen molbu i dan ode otkaz


Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #447
Pa ipak je skipi iz grada alkara!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #448
Tako je Vojvodo !!!  8) 8) 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #449
Samo naprid Mirko...svaka čast prijo ;)