Skip to main content

Topic: Cyclops TORNADO OSD (Read 6130 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Cyclops TORNADO OSD

Reply #15
Mene uvijek iznova iznenadi kako dizajn samog osda lose izgleda. Cini mi se da kinez da nekom 500 kn da mu dizajn slozi bio bi mracan proizvod... Tako i AHI, debilana... Ali dobro, funkcionira...

Odg: Cyclops TORNADO OSD

Reply #16
Mene uvijek iznova iznenadi kako dizajn samog osda lose izgleda. Cini mi se da kinez da nekom 500 kn da mu dizajn slozi bio bi mracan proizvod... Tako i AHI, debilana... Ali dobro, funkcionira...

ma ne samo to , pogledam manual za tornado a update i dalje preko onoga češlja kod kojega nitko nesmije kihnuti u sobi dok se radi update softwera jer se može prekinuti kotakt .

stvarno je raketna znanost zalemiti mikro usb konektor . :D
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Cyclops TORNADO OSD

Reply #17
Mene uvijek iznova iznenadi kako dizajn samog osda lose izgleda. Cini mi se da kinez da nekom 500 kn da mu dizajn slozi bio bi mracan proizvod... Tako i AHI, debilana... Ali dobro, funkcionira...

ma ne samo to , pogledam manual za tornado a update i dalje preko onoga češlja kod kojega nitko nesmije kihnuti u sobi dok se radi update softwera jer se može prekinuti kotakt .

stvarno je raketna znanost zalemiti mikro usb konektor . :D
A što je najbolje sad ima dva porta za update, AHRS se update na jednoj strani a FCU na drugoj, evo nekih slika novog tornada upakiranog.

Odg: Cyclops TORNADO OSD

Reply #18
Kako se već neko vrijeme spremam kupiti neki OSD, a STORM ste hvalili čekao sam TORNADO.

Eto vidio link na forumu da se pojavio na BEVRCu i odmah 17.12 ga kupio. Drugi dan se sjetih i ubacujem u istu narudžbu Flash tool za 10 $ preko support centra.

Ništa se ne javljaju da potvrde da je spajanje u jednu pošiljku prošlo uredu. Dobijem dvije poruke. Jedna da će sve spakirati zajedno a druga.

"Because your order's CYCLOPS TORNADO OSD V1.0 is out of stock now,so when the warehouse staff get it from the factory then will ship it to you.

Enjoy your flight!"

Navodno će stići za nekoliko dana, obećavaju.
A izgleda da je bilo dosta zainteresiranih pa je nestalo...
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...