Skip to main content

Topic: Postaje OPASNO ? (Read 17557 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Postaje OPASNO ?

Reply #30
E Drugovi modelari !
kaj se vi uzrujavate ? pogotovo ti Kobac?(čuvaj živce!!!)
Igor nek odjebe taj 300 i opet imamo 299 !!!
Neče nas Hrvatske modelare zajebavat neki tristo !!!

Odg: Postaje OPASNO ?

Reply #31
kaj bi se uzrujavali.
pa treba nam jedna dvorska luda da nas zabavlja. :D

Odg: Postaje OPASNO ?

Reply #32
kolega 300 molim te da nam napises sto ti mozemo govoroti ,a sto ne.inace ovdje pisemo,a kad pisemo ne sricemo,ako mozda srices i slovkas nemas beda jer te niko ne moze cuti.
Ne govori u tudje ime, samo mi odgovori koga tko je gazda kojeg tako pristojno i kulturno prikazujes screenshotima iz tvojeg omiljenog bruna.

Odg: Postaje OPASNO ?

Reply #33
bruno je zakon.jebe sve po redu.gazda nema veze sa brunom.
gazda je jedan nas cijenjeni kolega.
 
P.S. neznam zasto u bruni vidis gazdu. ;D

Odg: Postaje OPASNO ?

Reply #34
Možda gospon "300" ima muda pa se više neće skrivat iza te brojke , neka se pretstavi i bude normalan član na forumu.. nije dobro počeo i savjetujem mu da se ne petlja tamo gdje mu nije mjesto- zna biti i neugodno i "opasno"...pozdrav svima
Bez brige,  gospon 300 ima muda, sad znas. Doci ce i to na red da se predstavi. Sad cekam da g.saraga otvoreno kaze koga mjesecima vrijedja  titulirajuci ga "gazda " na slikama koje G Kobcu primjerene? Imamo muda pa da cujemo! Zeravica  i ti si nesto upitan, ne izbjegavaj odgovor. I ne upadajte sa strane, saraga je zreo covjek zna on kako to treba. Nemam sad vremena za prepucavanje , ostavljam saragi da promisli i ne lupeta na brzinu. 

Odg: Postaje OPASNO ?

Reply #35
ja sam gazda.
reci mi jedan razlog zasto bi ti trebao reci ko je gazda?
otkud ti da vrijedjam gazdu?
po cemu to zakljucujes da je bruno gazda?
i moram ti priznati da si me jako uplasio,a i ove druge sto si prozvao jer nastao je muk.
nikad ti necu reci ko je gazda,a ni ko je dupeglavac.
 

Odg: Postaje OPASNO ?

Reply #36
kolega 300 molim te da nam napises sto ti mozemo govoroti ,a sto ne.inace ovdje pisemo,a kad pisemo ne sricemo,ako mozda srices i slovkas nemas beda jer te niko ne moze cuti.
Ne govori u tudje ime, samo mi odgovori koga tko je gazda kojeg tako pristojno i kulturno prikazujes screenshotima iz tvojeg omiljenog bruna.

u cije ime? ne govori mi sta da govorim i ne insinuraj da nekog vrijedjam,samo zato sto nemam muda.
kako to da do sada nisi stao u obranu zeravice,diogena,marija,kobca....i na kraju mene koji smo bez razloga skartirani i izbrisani,koje se naziva tetkicama,fasistima,onima kojima trebaju ljudi u bijelom di se tvrdi da sloveci pricaju da su mi jebali zenu.(sve imam dokumentirano,odvjetnik mi kaze da imam 6g do zastare)vrlo tajanstvena operacija.i sad jos trazis da ti kazem ko je gazda.mislis da se palim na guranje.neznam ko je gazda,niti znam gdje je,niti otkud je.u stvari mislim da je to svaki put neko drugi.maozda je gazda izmisljen lik,mozda je gazda samo mit.mozda on u stvari nije gazda.da si me lijepo zamolio mozda bi ti reko,a mozda i nebi,na zalost to nikad neces znati.
na kraju krajeva,ako si onaj koji mislim da jesi ili ako nisi svejedno smo te ovdje prijateljski docekali i bez obzira na sve mogli bi graditi neki bolji odnos.
ispricavam se svima koji su se prepoznali u gazdi i svaka slicnost sa pravim likovima je slucajna.ipak je ovo vodeci forum modelastva u hrvatskoj gdje su svi dobrodosli imali oni muda ili ne.
 

Odg: Postaje OPASNO ?

Reply #37
Možda gospon "300" ima muda pa se više neće skrivat iza te brojke , neka se pretstavi i bude normalan član na forumu.. nije dobro počeo i savjetujem mu da se ne petlja tamo gdje mu nije mjesto- zna biti i neugodno i "opasno"...pozdrav svima
Bez brige,  gospon 300 ima muda, sad znas. Doci ce i to na red da se predstavi. Sad cekam da g.saraga otvoreno kaze koga mjesecima vrijedja  titulirajuci ga "gazda " na slikama koje G Kobcu primjerene? Imamo muda pa da cujemo! Zeravica  i ti si nesto upitan, ne izbjegavaj odgovor. I ne upadajte sa strane, saraga je zreo covjek zna on kako to treba. Nemam sad vremena za prepucavanje , ostavljam saragi da promisli i ne lupeta na brzinu.

Postovani g. "Gazda"
ja sam prozvan i spominju se MUDA,
neznam o kakvim Mudima je rijec,ja ih nemam ali imam Mozak i znam tacno da se sa Mudima ne razmislja nego sa Mozgom,

upitan sam pa odgovaram kako najbolje znam,
ako nisam dovoljno jasan molim pitajte "Gazda"

Odg: Postaje OPASNO ?

Reply #38
A sta ga serete ko foke svi skupa;
Ko da gledam vani djecu dobne skupine 4-7 godina dok rade snjegovica;


Odg: Postaje OPASNO ?

Reply #40
ima li ovo veze sa povratkom sanadera u hdz ?

Odg: Postaje OPASNO ?

Reply #41
 a di je nesto 300
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe