Skip to main content

Topic: Skywalker 1680 build log (Read 7444 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Skywalker 1680 build log

Reply #16
Svaka cast na odabiru prvog modela. Jesili uopce pitao ikog o icem prije nego sto si ga uzeo? Stvarno je steta da dalje lupas ovaj model,igraj simulator,njega popravi (vruca voda i ljepilo) i kad budes spreman onda ga leti.
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Skywalker 1680 build log

Reply #17
Raspitao se, pročitao itd. Odabir je takav s razlogom, meni nije šteta jer je to način da naučim, simulator se igra i letim ga ali nije to taj osjećaj kao sa pravim, treba probiti led i tremu. Dok samo stiropor strada je super.
Koji je najjednostavniji način za utrimat tokom leta, imam turnigy 9xr. Kužim da bi obavezno trebao na vezici i oko vrata ga imat da imam slobodne ruke. Postoji li opcija da koliko je palica pomaknuta da jednim klikom se na tu poziciju trima ili moram klikati do te vrijednosti.

Odg: Skywalker 1680 build log

Reply #18
Moras klikat dok ne bude kak treba,ajd zamisli da imas stanica kao ja (obicna 6ch stanica analogna) kako bi ti bilo trimat ... Btw leti ako mozes tokom zalaska sunca,tada nema vjetra.
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Skywalker 1680 build log

Reply #19
Quote
imam turnigy 9xr
Postoji li opcija da koliko je palica pomaknuta da jednim klikom se na tu poziciju trima

Postoji, opciji inst trim trebaš dodjeliti neki prekidač.


Odg: Skywalker 1680 build log

Reply #21
Sad sam pogledao u stanicu, ustvari se zove Trim Sw.

Odg: Skywalker 1680 build log

Reply #22
Gdje se kod nas mogu nabaviti siroke gumice za krila?