Skip to main content

Topic: Free flight avion na elektricni motor? (Read 2557 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Free flight avion na elektricni motor?

Pozz..znam da sam prije dva dana postavio temu za avion na gumeni motor  :( , ali vidio sam na youtube postoje free flight avioni na elektricni motor..znaci bez daljinskoga samo pali motor baci ga i on "leti" ::) Moze li mi netko dati nacrt za takav avion ???

Odg: Free flight avion na elektricni motor?

Reply #1
Mozes i na onaj avion namontirat nekakvu malu batku,motor i prop
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: Free flight avion na elektricni motor?

Reply #3
Ima slobodnoleteci sa elektromotorom f1q je kategorija
JR9303,AlphaJet,J3,Blaze,SkyClimber,GreenSleeve,
EasyStar,Polaris,Diablo3D,TheRegal,Stiry,Crossbow36, Drongo,Pluma,Zagi, Extra Nac,Nelly E , Micro DLG, F1A,F1Q

Odg: Free flight avion na elektricni motor?

Reply #4
Ima slobodnoleteci sa elektromotorom f1q je kategorija
Da taj je idealan za početnika  :D .
Kod nas nema 5 ljudi koji lete tu kategoriju, isto vrijedi i za gumičare (F1B).
To su sve natjecateljski modeli, zapravo elitni natjecateljski modeli koje kod nas zna izraditi onoliko modelara koliko imaš prstiju na rukama nakon 30 godina rada u pilani!

Ovdje se radi o početniku kome nema tko pomoći i pokazati, klubovi ne rade , u školama više nama tavkih dodatnih aktivnosti u okviru tehničkog, natjecanja zrakoplovnih modelara prema Katalogu Zavoda za školstvo od ove godine su ukinuta (natjecanja KMT), a sada ukidaju i dodatne bodove za upis u srednju školu onima koji ostvare plasman na natjecanjima.

Što je slijedeće?

@ Flying Man, što fali aviončiću na gumicu?

Damir


Odg: Free flight avion na elektricni motor?

Reply #6
Za sada cu jos biti na gumenom motoru, a onda uskoro prvi rc  ;D

 

Odg: Free flight avion na elektricni motor?

Reply #7
Hahaha :D


Sent from my iPhone using Tapatalk