Skip to main content

Topic: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima (Read 105846 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #300
Neunistiv je samo ako smo sigurni da cemo ga svaki put tresnuti u mokru, mekanu, blatnjavu zemlju...  ;)

Priznajem da je ideja dobra...

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #301
Nabolja fora kod ovih minija je ta sto ga nosis u ruksaku i kad ti se svidi neka lokacija , bam van i uzivaj. Danas bio malo u Jaski i provozao se po njihovom poznatom parkicu, nazalost samo nakratko, ali kad bude prilike opet cu, lokacija je ludilo. Nazalost snimka ima jello jer vozim na poluproizvod sa Myrcmarta , ali kad sam na knap sa HQ pa malo stedim


Erdody park - Jaska

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #302
skoooooooooooooooooro si fasovo na 2:11  :D ;)

odlicno, fakat odlicno ide ovaj novi quadic :)

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #303
Bilo je na noz, skoro sam quad pretvorio u podmornicu :)

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #304
Jesi li ga na 3:08 puk'o u banderu???  :D :D :D

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #305
Nisam, kad si jedi moras imat oci na ledjima  :D , ma moram toga hrpu izrezat da stane u video

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #306
evo kratkog filmica sa jucerasnjeg meet-a na jarunu, ubiti ja sam gimbal testirao al sam polovio nesto ekipe  ;D btw gimbal sucks na veliko ovdje :o ;D

www.youtube.com/watch?v=EJn_AxTwX8o

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #307
Lijepo.
Koji setup imaš na Predatoru?Moj bi trebao konačno poletjeti ovih dana pa ajde objavite kada se ide na jarun da se skupimo u malo većem broju i družimo. :)

LP!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #308
Gore ti je apm 2.6 sa gps i telemetrijom i minim osd, multistar 570kv motori na 4s, afro 30amp regleri, 15x5.5 propovi, za sada je boscam 400mw fpv gore, gimbal sa goodluckbuy i sjcamera. Sve u svemu zadovoljan sam jako s njim, jedino je u gps modu jako trom jer ga nisam setupirao do kraja, al je jako brz za svoju velicinu. Dizem ga na 680 dijagonalu uskoro ;D

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #309
Skoro isto ko moj,jedino nemam još FPV.Tnx,čujemo se! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #310
Pozdrav ekipi evo jedan moj doprinos
Mali FlyBy...
FlyBy...
Kad stignu nove baterije i motori onda cu malo vise poraditi na klipovima jer mi nije napeto raditi napamet  ;)

I jedan stariji video sa 2osnim gimbalom...
Livada Quadovi u akciji
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #311

Okupili se danas malo u sumi isprobali vjestine izbjegavanja sveg i svaceg. Uglavnom smjeh samo takav, pogotovo kad je jazavac pogodio direktivu u reklamu, skoro mi srce stalo od smjeha. Steta samo sam ja snimao sa onboard kamerom, ali za sljedeci put bit ce bolje


JEDI PILOTI

Majk - jazavac
Hrvoje - hHrivel
Stribor - eX1t-vtc
Kreso -sekile


http://www.youtube.com/watch?v=ycfDazCq8p8&feature=youtu.be

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #312
Super video.
Crash je vrhunski moram priznati da sam nadmašio samog sebe.
Sada quad ide na remont nakon 500 padova dobro se drži još najbolje i leti dalje.
Ali novi bolid  se radi, a taj će biti toliko brz da će ostati zabijen u reklami.
Nema veze u svakom slučaju bilo je odlično :)

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #313
Mozes ga zvati Šurihen! :)

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #314
Nisam se ovako smijao otkako sam zabio spyderhexa full speed uz kuću (termo fasada - stiropor spasio stvar)  :D :D :D
Jazz FPV/DDG (pokojni) , QAV500 clone, SpiderHex clone, RCX H250CF PRO 3K FPV, Zagi, Quanum wisp 110, Lantian LT210. QX90