Skip to main content

Topic: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima (Read 105899 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #420
Zato i ne letim s njim nesto jer je lud ko kupus! Ali rijesit cu ja tooooo

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #421
slj put se iskreno nadam da ce novi, maaaalcice veci quad biti u funkciji ;D gore je naze32, pa da vidim kakva je to razlika u cc3d i naze  ;D i ofkors, malo cu se u manualu pocet vozikat, kud svi tud i mali mujo ;D

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #422
Cek u kojem modu vi letite inace kad se ganjate?


Ja mislio oduvijek manual....

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #423
Hebenica Dag, ovo si vrhunski slozio, mjuza, kadrovi, bas ono... 8)

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #424
Ajde drago mi je da vam se svida!

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #425
Dag ti si car !
nevjerojatno dobro mi izgledaju ove snimke od drito iznad.. kaj je-je- znas kadrirat i gotovo !

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #426
Jucer se opet malo vjezbalo...
Bilo je dost oblacno i na Jarunu cak vjetrovito u navratima...
Nego usred leta su mi pocele smetnje na video linku i mislim si WTF sad pa nije valjda nekaj otislo.. reko ajde mozda se samo popravi, letim dalje, i dalje smetnje kakve nisam imao prvih let-dva..  idem cackat po kanalima na cvikama i ulovim tipa s phantomom kak leti.
Letuckao je malo na mjestu, pa iznad vode, na kraju ga je popeo na 90 m i snimao s mjesta, sve u gps modu. Snimio sam na dvr.. al nisam jos skinuo snimku..

evo snimke vjezbice:

Practice #3

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #427
Preeeeeeeeedivno vrijeme danas ;D iskoristio to za testing novo slozenog jazz miniquada (ubiti je malo veci)
Do sada sam vozio na cc3d i tako se naviknuo na minija, na ovom je naze32, danas prvi puta probao vozit i mogu reci da nije bas isti filing za voziti, relativno isto oba reagiraju na stickove, ali opet svaki je specifican na svoj nacin
ugl, moji prvi flipovi na LOS i FPV, nije nesto al coveka veseli  ;D
btw skrsio se nakraju, a izgleda mi kao da sam ostao bez signala stanice, sto se na ovoj daljini totalno nebi smjelo desiti, cca 40m od mene


www.youtube.com/watch?v=40Tvg-_jUr8

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #428
E sada bi Krešo reko: Naj mi puhat za ovratnik!  ;)  Stiže ljuta konkurencija  :-[
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #429
Tooo majstore, ne kazem ja badava Denis The Menace, majstorski....  Sad ce skupa da se rotiramo

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #430
bez Yode i jazz-a bi ja kiflu vozio  ;D Sokre moram ti odmah reci da mi fali snage na ovom quadu, mislim da ce ici malo jaci motori gore, nije da mi se vozika na 4s stalno


Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #432
Ma nema te Indija !
Run forrest run ;)
I psihodelija u pozadini... krkacina !!!

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #433
Kaj se ne osjecas sad malo usamljeno u to vjestini? Treba nam godina dana da ti se barem malo priblizimo ako sad prestanes rejsati :-p

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #434
Ma kaj brijes, sad imas dominatorice pa mozes razaznat gdje letis,  jedva cekam da se ufurate pa da se ganjamo ko ludjaci, jijpijeee  8)