Skip to main content

Topic: Quanum DIY oćale za sirotinju (Read 29901 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #60
Nema veze, cifru gledaju. Meni je ekran od 28 dolara stao na carini i proso normalno bez placanja.

A i ne mora znacit da ce stat na carini, iako u zadnje vrijeme sve vise paketa stopiraju.

Ja imam fresnel lecu sa ebay-a, i zadovoljan sam. Imam i sve tri nove originalne od quanuma, medjutim nisam ih nikad  koristio. Takodjer sam uzeo ovu staklenu, al nisam ju cak ni probat stigo, a i necu jer mi je ova koju imam ok.

http://m.aliexpress.com/item/1484721743.html
Ako te ova zanima, prodam... ima pozitivne recenzije tu na forumu

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #61
Aha... javim se u pm. Jesu svi zadovoljni sa ovim ekranom? Jer imam kuna za skupšlji pa mi sad glupo bacati 200kn ako ne valja


Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #63
Fov 72 !!!!!
Omg !
Ovo treba vidjet uzivo i provozat malo...
Fucka mi se kaj izgledas ko cudnovati kljunas s tim... fakat su obecavajuce ;)


Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #65
Koje si uzeo ?


Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #67
Bas sam testirao sad na livadi te base od Bodula i moram priznati da su dobre, jako malo plavicastog blura i slika stvarno ok


Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #69
Bas te sa slike. Da se razumijemo na dominatorkama v2 je veca slika, ostrija , ali mogao bi bez greske letiti i na ove

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #70
Ovo moje su mi dobre, naravno uvijek ima bolje,  a v2 je v2 kupuju ih strasno, bas bi volio pogledati kroz njih, kad dobijem na lotu kupujem sve vrste koje ima na trzistu!  :D neka se nađe! 


Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #72
Evo moje iskustvo... ko me zna zna da sam picajzla za naocale i da sam prevrnuo sve zivo kod kupovanja cvika...
Gledao sam sliku na dominator v1, attitude, base sd, predator, dominator v2.....
Iskreno, ako nemate naocale jedne do drugih pa da mozete mijenjat jedne nakon drugih odmah, nema sanse da skuzite razliku u velicini slike. U letu si ionako skroz "unutra" i full je tesko skuzit nesto tipa "gle fakat su attitude malo vece od dom.v2".

Ostrina slike i boje su nesto potpuno drugo. No fov (field of view) razliku necete skuzit. Znam po sebi jer me uzasno to mucilo prije kupovine.
Na kraju sam kupio dominatorke v2.2 i nisam pozalio ni lipe. Daleko najostrija slika od svih.
Sorry ak je off topic.


Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #74
Backspin, nije nikakav offtopic, samo pisi :)
Ja imam diy ocale, poslikam pa stavim tu slike kad stignem. No, volio bih imat nesto bolje, prvenstveno radi toga sto je sve ovo glomazno, i relativno tesko na glavi. A osim toga, ispod tog je uzasno vruce.

Neznam kak ce bit letit neki fpv avion  pola i vise sata na to. Fatsharkice si upak komotnije. Zato, cak i da je ovaj gore set super sto se tice slike, vjerujem da i je, opet je to komad opreme koji zauzima dosta mjesta, a nije bas ni lagan za nosit, i drzat na glavi. A bas da tu lovu vrijedi, neznam...