Skip to main content

Topic: Night vision FPV (Read 5666 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Night vision FPV

Reply #15
Haha :)

Odg: Night vision FPV

Reply #16
Evo Dag majstore, pao let u parkicu sa IR-om, uuu dosta zeznuto za voziti

Ček, a di si ti bio.
Ležim i vidim ne k..... zuji.Pogledam kroz prozor kad ono vidim quad među drvećem sa svjetlo za komarce.Reko, sigurno Šeki isorobava vezano za ovu temu :D :D
U svakom slučaju svaka čast.Sad na Jarunu (fu...drom) možeš napravit dokumentarac.
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: Night vision FPV

Reply #17
Hahaha da dokumentarac, live stream reality show sa svime sto ljudi hoce gledat!

Odg: Night vision FPV

Reply #18
Velis Sokre ledice medju drvecem, haha, trebao bi vise IR ledica I to I namjestiti da udaraju na dalje da mogu brze ici jer ovako vidim mozda par metara. Uuu na jàrunu bi bilo zakon se profurati. Jos da nabacim zeleni laser pa da vidis frke

Odg: Night vision FPV

Reply #19
Al trebamo ugasiti ove bijele ledice tako da samo vidis crveno oko i zeleni laser koji izlazi iz sredine. :)

Odg: Night vision FPV

Reply #20
mozda bi se moglo probati s takvim malim coporom ultrabright bijelih dioda.
Far od 300W ledica na TS2:

http://fpvlab.com/forums/showthread.php?258-Night-flying-TSII-with-300W-leds-headlight

Mislim da jej jedan xenon balast sa žaruljom od 35w bolje i jače rješenje

Al trebamo ugasiti ove bijele ledice tako da samo vidis crveno oko i zeleni laser koji izlazi iz sredine. :)

Baš sam ja htio neki laser namontirati, dobro je i za orjentaciju letjelice u zraku po mraku


Odg: Night vision FPV

Reply #22
Imam tih lampi za bike po 170 kn skupa s baterijom na lageru ako nekoga zanima.

Odg: Night vision FPV

Reply #23
Nekom igrom slučaja ovaj zmuvani DVR koji imam spojen je snimio jedan let. Pa ajde da stavim snimku. Nije neki let i nije neka lokacija ali barem da vam dam dojam kako se vidi sa IR modom... Slika je tipa 4x lošija nego live stream, to zmuva DVR.

http://www.youtube.com/watch?v=hN8FkFnUe9U

 

Odg: Night vision FPV

Reply #24
Za one koji nisu mogli na mobu otvoriti zbog mjuze, sad je riješeno, šljaka!